22 березня – 6 місячний день: не віддавайте свої речі в цей день, щоб не віддати своє щастя

У цей день потрібно повністю розслабитися, відпочивати душею і тілом.
Сімвол 6-го місячного дня – журавель

Зря фотографу налили: 50 бесстыдных свадебных фото

Після бунтівноъ п’ятоъ місячної доби настає період спокою. Символ дня пов’язаний з двома стихіями – зі спокійною течією Води і парячою невагомістю Повітря. У 6 місячний день приходить усвідомлення себе оновленого, свиканія з тими трансформаціями, які відбулися в попередню місячну добу. У 6 місячний день все йде своєю розміреною чергою, ніщо не порушує неспішний хід звичних подій.

У цей день потрібно повністю розслабитися, відпочивати душею і тілом. У східних духовних практиках кажуть, що на 6 місячний день не можна планувати ніяких поїздок або подорожей, так як викликана ними активність, може негативним чином вплинути на перебіг вашого життя.

У 6 місячний день також вкрай не рекомендується віддавати кому-небудь свої особисті речі, так як з ними ви можете передати своє щастя і благополуччя, вони витечуть від вас як вода крізь пальці і летить, як свіжий легкий вітерець., Ви навіть можете позбутися спокою , адже ваші речі зберігають вашу енергетику.

Будьте в 6 місячний день максимально спокійні і врівноважені, не зліться, не нервуйте через дрібниці і не вступайте в конфлікти, просто спостерігайте за навколишнім вас світом, слухайте всьому, що він вам говорить, але не обтяжуйте себе зайвими роздумами. Сьогодні потрібно бути як і вода, все відображати, але нічого не затримувати в собі, текти по її течії. І ставитися до всього з тією ж легкістю, з якою вітерець пролітає над нами. Знайшовши в собі гармонію, ви будете насолоджуватися сьогоднішнім днем. 6 місячний день принесе вам заспокоєння і довгоочікуваний відпочинок.

Сьогодні варто віддатися неспішному потоку свідомості, відпустіть всі свої думки, і не зациклюйтеся на жодній з них. Не варто “ламати голову” над якимось нерозв’язними питаннями, рішення самі прийдуть до вас в той час, коли ви цього найменше чекаєте. Уникайте також будь-якої метушні, відсторонитеся від дрібних побутових проблем, відпустіть ситуацію, і все скластися якнайкраще, ви знайдете відповіді на всі питання. Не варто затівати в 6 місячний день чогось глобального, просто робіть усе те, чим ви зайняті кожен день і нікуди не поспішайте. Неодмінно в спокої ви знайдете силу і натхнення.

джерелоhttps://episodee.blogspot.com/2018/03/22-6.html