Як збільшити урожай і розмір ягоди вашої смородини?

Хочемо розповісти вам декілька порад як збільшити врожай і розмір якгоди вашої смородини. Дотримуйтесь їх, і врожай вам забезпечений.

Смородина, одна з найкорисніших ягід, і містить велику кількость вітаміну С, її вирощують, напевно на кожній дачі. Але якщо за нею добре доглядати, не забувати підгодовувати, і поливати, то вона вам обов’язково віддячить рясним, і великим урожаем. Але не всі доглядають, агарно врожаю чекають.

Взагалі смородина може рости на одному місці, і давати врожай, багато років. Але все ж земля під кущем виснажується, якщо її не підживлювати і ягід в такому випадку, ми не отримаємо, а якщо і отримаємо, то дуже мізерний урожай.

Смородина потребує підгодівлі, і за весь вегетаційний період, потрібно провести чотири підгодівлі.

• Перша

Коли розпускаються бруньки-на 10 літрів води, 1,5-2 столові ложки аміачної селітри, перемішати, і полити під кущ, це витрата, на 1 кущ.

• Друга

До середини, або кінця червня, розрахунок на одну рослину, відро води, 1 ст.л. сечовини, 2 ст.л. суперфосфату, перемішуємо, і поливаємо під корінь.

• Третя

На початку жовтня, половина склянки суперфосфату, сульфату калію 2/3, так само з розрахунку, на одну рослину.

• Четвертя

До кінця жовтня, половина відра перепрілого гною.

Ось тоді у вас буде дійсно, корисна, велика ягода, і врожай ви зберете не малий.

Полив, теж важливий, не менше ніж добриво, полив краще проводити правильним способом, а саме: прокапуєм навколо куща, і поливаємо, безпосередньо під него. Кстаті вносити добрива, теж зручно, всі корисні речовини будуть доставлені, безпосередньо під корінь.

Так само вносіть під кущ крохмаль, але не в чистому вигляді, а шкірку картоплі, смородина обожнює його, і потребує. від такої підгодівлі, ягода стає крупніше, ви відразу це помітите.

Формувати кущі потрібно обов’язково, від цього теж залежить ваш урожай, вирізайте всі гілки, які старше 5-6 років, так як вони забирають корисні речовини, а ягоди вже багато не дадуть.

Якщо застосовувати ці прості рекомендації досвідчених дачників, то смородина обов’язково віддячить вам гарним врожаєм.