Надвaжлuвe звeрнeння Президента Зеленського до народу України

Президент України Володимир Зеленський звернувся з важливим зверненням до народу України, зокрема до підприємців, інвесторам, IT-шникам, викладачам, студентам , медикам і людям, що працюють в Україні.

Цитує Elise Journal

За словами Володимира Зеленського, в найближчі 5 років Україна зміниться до невпізнання, але для цього потрібна допомога кожного з нас.

Президент зазначив, що нова влада зробить все для того, щоб викорінити корупцію на найвищому рівні, зробить інфраструктуру для роботи і ведення бізнесу в нашій країні, але кожен з нас повинен інвестувати в Україну найцінніше що у нас є – це наш час.

Президент упевнений, що якщо кожен з нас інвестує в країну свого часу, порядність, ідеї і розум, Україна стане передовою державою Європи.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

«ПІВРОКУ ТОМУ Я ВИРІШИВ ІНВЕСТУВАТИ В УКРАЇНУ НАЙДОРОЖЧЕ З ТОГО, ЩО У МЕНЕ Є, – ЦЕ МІЙ ЧАС. ЗАКЛИКАЮ ВАС ЧИНИТИ ТАК САМО. ІНВЕСТУЙТЕ В УКРАЇНУ ЧАС, ГРОШІ, ІДЕЇ. ДАВАЙТЕ ЗМІНИМО УКРАЇНУ РАЗОМ », – ПОВІДОМИВ ГЛАВА ДЕРЖАВИ.

Президент сказав, що роль держави в економіці в наступні п’ять років буде зводитися до трьох речей.

Перше – не заважати підприємництву.

Друге – побудувати прекрасну інфраструктуру і умови, щоб вести бізнес в Україні було просто і вигідно.

Третє – курс на освіту, науку і передові технології.

На думку гаранта, на даний момент країні не вистачає креативних і дійсно проривних ідей, додавши, що Україні необхідна тотальна цифровизация всіх процесів.

«ДЕРЖАВА В СМАРТФОНІ» – ЦЕ НЕ ПРОСТО ПОМІТНИЙ ГАСЛО, ЦЕ ШЛЯХ ДО ЗМЕНШЕННЯ ДЕРЖАВНИХ ВИТРАТ І ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ, УСУНЕННЯ ПЕРЕДУМОВ ДЛЯ КОРУПЦІЇ, ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОЗОРОСТІ », – ЗАЗНАЧИВ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Відзначимо, що українські ІТ-підприємці вважаються одними з найуспішніших в світі.

За нашими даними, команда Зеленського розробляє механізми, в тому числі і податкові, для того, щоб українським IT-підприємцям було вигідніше працювати вдома в Україні.

Також відомо, що ведуться переговори з іноземними інвесторами в сфері науки і освіти.

Сфера науки і освіти є однією з найпрогресивніших у світі і вже відомо, що іноземних інвесторів дуже цікавить сфера науки в Україні.