Підживлення, які можуть нашкодити огіркам під час плодоносіння і знизити їх врожайність

Часто буває так, що весь сезон доглядаєш за огірками, підгодовуєш, поливаєш, прополюють, а врожаю хорошого немає. Велике значення на врожайність огірків впливають систематичний догляд за огірками і підгодівлі, які важливо проводити вчасно.

Нарощування зеленої маси у огірків сприяє підгодівля трав’яним добривом, при цьому в це добриво не можна додавати пасинки і листя томатів, так як це викликає зниження утворення зав’язей на огірках і їх пожовтіння.

Коли починають зав’язуватися перші плоди на огірках, необхідно припинити підживлення нашатирним спиртом. При такій підгодівлі відбувається жирування огірків, збільшується розмір листя і сповільнюється утворення зав’язі.

Для того щоб підгодівля нашатирним спиртом була ефективна на відро води і 1 ст. ложку нашатирного спирту необхідно додати склянку 9% оцту.

При зав’язуванні плодів небажано використовувати підгодівлю огірків кінським гноєм, курячим послідом, гноївкою, так як при цьому утворюється вільний аміак і відбувається занітрачіваніе плодів.

При зайвому утворенні зеленої маси огірки необхідно підгодувати такими добривами як монофосфат калію (15 гр. На відро води) або гумат калію (50 мл на відро води), виливаючи по 1 л на рослину.

Перед підгодівлею грунт під огірками необхідно добре полити, для того щоб не було опіку коренів рослини і поживні речовини з підгодівлі добре засвоювалися. Підживлення бажано проводити у вечірній час.

Для того щоб огірки добре плодоносили і ми отримали хороший урожай необхідно застосовувати підгодівлі, які позитивно впливають на зав’язі плодів, а також на їх смак і стійкість до захворювань.