“Приходив під виглядом усиновителя, а після…”: В одному з дитячих будинків масово гвалтували маленьких хлопчиків

В одному з дитячих будинків під Челябінськом виявили масові згвалтування. Дії сексуального характеру з дітьми здійснював якийсь Сергій, який відвідував дитбудинок під виглядом майбутнього прийомного батька, передає Корупція.Інфо

До правоохоронних органів звернулися три незнайомі один з одним прийомні сім’ї, які недавно взяли під опіку в цілому сімох хлопчиків 10-14 років. Один з хлопчиків розповів батькам, що у нього є дорослий друг Сергій, який приїжджав в дитбудинок і пригощав дітей шампанським і сигаретами. Двох інших хлопчиків опікуни застали за діями сексуального характеру. Вони пояснили, що їх цьому навчив Сергій. Хлопчик з третьої сім’ї був замкнений в собі і плакав, коли його розпитували про те, що відбувалося в дитбудинку.

Керівництво дитбудинку намагалося довести, що діти фантазують. Сергій, за версією керівництва дитбудинку, з 2016 року мав дозвіл на гостьове спілкування з вихованцями і підбирав собі прийомну дитину. Тим часом діти в ході подальших допитів заявили, що вихователі брали у Сергія гроші і навіть нібито самі брали участь в оргіях.

 

Однак коли стало зрозуміло, що прийомні сім’ї не відступляться, директор дитбудинку сама подала заяву до Слідчого комітету. 51-річного Сергія знайшли і взяли під арешт, він звинувачується в насильницьких діях сексуального характеру. У трьох співробітників дитбудинку провели обшуки, але ніхто з них не затриманий. Вирішується питання про звільнення директора дитбудинку. Челябінським журналістам вдалося неформально поговорити у дворі з одним з хлопчиків, який все ще проживає в дитбудинку. Він заявив, що знає про пристрасті Сергія, як і всі вихованці. А ось причетність вихователів до насильства хлопчик не підтвердив.