Такого не очікував ніхто: Партія “Слуга народу” – результати виборів, екзит-пол

Результати позачергових виборів до Верховної Руд партії “Слуга народу” за даними ЦВК України і екзит-полу ТСН, Національного та каналі 112. Про це в неділю, 21 липня, повідомляє видання “Бізнес.медіа”</p>

Президентська партія “Слуга народу” на позачергових виборах-2019 в Раду також візьме участь. За даними соціологічних опитувань саме вона повинна отримати найбільше голосів серед інших партій. Чи отримає вона більше 50% голосів буде відомо згідно результатів екзит-полів вже ввечері 21 липня.

Політична партія була офіційно зареєстрована в Мін’юсті в грудні 2017 року під назвою “Партія рішучіх змін”, пізніше в якості назви було використано назву популярного політичного серіал “Слуга народу”. Засновником партії явлется – Ігор Баканов (нині перший заступник глави СБУ) і екс-керівник студії “Квартал 95”.

Результати виборів партії “Слуга народу” буде опублікована на сайті після офіційних даних ЦВК України і попередніх результатів екзит-полу ТСН, Національного екзит-полу і канал 112.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні в Україні проходять позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради. Виборчі дільниці відкриються о 8:00 і працюватимуть до 20:00. Крім того, на вибори в Україну приїхало 1050 іноземних спостерігачів і 11 представників ЗМІ.