“ЦЕ ШОК!” – ПЕТРО ПОРОШЕНКО ВПЕРШЕ ПРОКОМЕНТУВАВ ДЕБАТИ З ВОЛОДИМИРОМ ЗЕЛЕНСЬКИМ. ВІДЕО!

Президент України Петро Порошенко прокоментував дебати з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським, які відбулися сьогодні, 19 квітня, на НСК “Олімпійський” у Києві.

“Був шок. І цей шок полягав в тому, що за два дні до виборів я чую від кандидата в президенти фразу “повстанці “ЛНР-ДНР”. Це означає або штампи Росії або тотальну некомпетентність. Це абсолютно чітко демонструє, що у нас немає російських військ, російської агресії, у нас є “повстанці”, які нібито проживають на території Донецької і Луганської областей, і українці вбивають самі себе..” – сказав президент.

О 21:00 розпочалися офіційні дебати на “Суспільному”, однак на них з’явився лише Петро Порошенко.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал! 16.04.2019 усі наші сервери були атаковані в результаті чого тимчасово втрачені майже всі матеріали, просимо вибачення за тимчасові незручності.

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

джерело