Я пeрeсaджaю їх всіх у в’язницю: Зеленський зрoбив неочікувану заяву. У корупціонерів горить пердак…

Реформа судової системи при президенті Петра Порошенко багато в чому була імітацією реформи, тому команда президента Володимира Зеленського має намір здійснити її перезапуск.

«Уявімо на наступному тижні наше бачення», – сказав член команди В.Зеленського екс-міністр фінансів Олександр Данилюк на організованому «Бендукідзе free market центром» Free market road show.

Повідомляє bbc-ccnn.com

Він зазначив, що судова система «буде поставлена ​​з ніг на голову», і ці дії почнуться з Верховного суду і Апеляційного суду.

О.Данилюк також підкреслив, що необхідний перезапуск антикорупційної інфраструктури в Україні. За його словами, в даний час вона не працює через політичну залежність: навіть якщо Національне антикорупційне бюро України проводить ефективні розслідування, то вони блокуються Спеціалізованої антикорупційної прокуратурою. «Проблема з лідерством в антикорупційній прокуратуру», – вважає представник команди В.Зеленського.

Він висловив надію, що ще П.Порошенко як президент сформує Антикорупційний суд, нагадавши, що той повинен був зробити це ще в минулу суботу. За словами О.Данилюка, при бажанні суд міг би приймати перші рішення вже сьогодні.

О.Данилюк спрогнозував, що в разі перемоги В.Зеленського на виборах «перші посадки» відбудуться «вже незабаром після виборів».