“Зеленський попросив – я погодився.” Лікар Євген Комаровський зробив несподівану заяву до українців

Головний педіатр України Євген Комаровський заявив про те, що не збирається стати главою Міністерства охорони здоров’я в тому випадку, якщо на президентських виборах перемогу здобуде шоумен Володимир Зеленський.

Про це, Комаровський написав на своїй сторінці в Facebook. Втім, лікар підкреслив, що знає Зеленського близько 10 років, спілкується з ним, і раніше шоумен просив його стати радником з медицини, проте після цього в сторону лікаря почалася справжня атака, користувачі тепер його ображають.

«Будь ласка, потерпіть. Не реагуйте. Не годуйте тролів вашими емоціями. Наша команда сподівається на те, що після виборів їм (троллям) уріжуть матеріальну допомогу і вони затихнуть самі по собі. Бути міністром не планую », – повідомив Комаровський. Крім того, він підкреслив, що планує тільки відповідати на питання і давати поради в рамках своєї компетенції, і найближчим часом він залишається тільки дитячим лікарем.

Нагадаємо, що сьогодні, 21 квітня, в Україні проходить другий тур президентських виборів. За крісло глави держави борються два кандидати – чинний Президент Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Джерело