0лiгaрхu в шoцi вiд рiшeнння Зeлeнcькoгo! Пeршuй пiшoв: прeзuдeнт щoйнo рoзнic в щeпкu…

Здобута перша масштабна перемога над Ахметовим і Порошенко, які 5 років грабували кожну українську родину.

Афера століття Ротердам + офіційно перестала діяти. Олігархи почали втрачати гроші щохвилини, що призвело їх до сказу.

Президент України Володимир Зеленський тихо, але дуже послідовно зумів всього за місяць зруйнувати одну з наймасштабніших афер Порошенко-Ахметова за пограбування власного народу.Ахметов в сказі. Він не очікував, що Зеленський буде діяти так швидко і так зухвало. Володимир Зеленський перший Президент України, який за такий короткий термін зумів зруйнувати таку масштабну аферу.

По суті зруйнована схема, яку вже ціле століття не практикували в цивілізованих державах.

Представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті Міністрів Андрій Герус відзначає значне зниження ціни на електричну енергію, вироблену тепловими електростанціями в травні-червні 2019 року.

Представник Зеленського Андрій Герус
Представник Зеленського Андрій Герус озвучив воістину сенсаційну новину.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають сьогодні «Українські Новини».

«Роттердам +» закінчився », – написав Герус.

Він зазначив, що за даними Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) розрахунковий тариф ТЕС згідно з формулою «Роттердам +» в 1-му півріччі 2019 року мав становити 2 гривні / кВт-год.

«Однак уже в останню декаду травня тариф впав на 24% до 1,53 гривні / кВт-год, а в першій декаді червня тариф ще знизився – до 1,43 гривень / кВт-год, що на 29% нижче відповідного тарифу згідно« Роттердам + », – написав він.

Також Герус додав, що в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року тариф ТЕС в травні-червні 2019 року нижче на 17-24% і це тільки початок!

Петро Порошенко та Рінат Ахметов
Запам’ятайте ці особи. Два олігарха нагнули всю країну! Вся країна платила їм данину. Їх часи закінчилися. Зараз вся країна вимагає їх затримання і посадки в клітку. Порошенко і Ахметов повинні бути засуджені за злочини проти народу України.

Крім того, він підкреслив, що таким чином за червень вугільні електростанції Ахметова отримають на 1,5 млрд гривень менше грошей, ніж отримали б при фактичному тарифі «Роттердам +»

У свою чергу за 2-й квартал 2019 року за фактичною формулою «Роттердам +» тарифна виручка вугільних електростанцій була б на 3 млрд гривень більше.

«Фактична ліквідація Роттердам + відбулася завдяки діям широкого кола осіб, великим публічного резонансу, висвітлення цієї корупційної формули в медіа, соціальних мережах і т.д. Ми зробили її разом », – додав представник президента.

Давайте ж розберемося, як Порошенко і Ахметова грабували власний народ на протязі 5 років.

Екс-президент України Петро Порошенко і олігарх Рінат Ахметов щорічно висмоктували з кишені кожного українця понад 12 мільярдів гривень. Кожну хвилину Ахметов і Порошенко заробляли 3860 гривень. Вдумайтеся в це! Кожну хвилину два олігархи заробляли половину місячної зарплати простого українця.

Ось що говориться репортажі ТСН:

Тепер запитайте, чому вся Україна живе в лайні, а два олігархи живуть краще ніж будь-який арабський шейх?

Це воістину афера неймовірних масштабів, яка була побудована на крові української нації.

Ця афера полягає в тому, що Порошенко і Ахметов купували вугілля в «ДНР», а продавали його Україні як вугілля з Ротердамі.

Порошенко, Ахметов, Медвечук
Група військових злочинців 5 років годувала ДНР за рахунок грошей українського народу. Вони таємно купували вугілля у бойовиків ДНР, а продавали його Україні як вугілля з Ротердамі. Таким чином бюджет бойовиків був наповнений на мільярди гривень, що давало їм можливість безбідно існувати за рахунок наших грошей.

Таким чином був завдасть страшного удару по Україні і українців в цілому

Відзначимо, що після цієї новини Ахметов дав наказ своїм ланцюговим патріотам «Ляшко» всіляко саботувати роботу Володимира Зеленського.

І цей саботаж успішно розпочався!

Ланцюгові патріоти Порошенко-Ахметова повністю заблокували роботу Президента України Володимира Зеленського.

Стефанчук зазначив, що Рада не підтримала жодної ініціативи Зеленського, передає  РБК-Україна .

Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський

За його словами, за період з 20 травня по 7 червня парламент не підтримав жодної ініціативи президента.

«Зокрема, з внесених 5 законопроектів і трьох уявлень. Вони вважаються відхиленими і знятими з розгляду », – розповів представник президента в Раді.

Ланцюгові патріоти Ахметова-Порошенко дійсно почали діяти проти народу України та Президента України Володимира Зеленського.

Втім потрібно відзначити, що в нерівній боротьбі Зеленський здобув першу перемогу над олігархією! Можна констатувати, що Президент дійсно діє в інтересах народу і йому як ніколи потрібна підтримка народу!

Обов’язково поділіться цією новиною зі своїми друзями! Нехай кожен знає, що війна проти олігархії розпочато і вже сьогодні здобута перша нищівна перемога.

Джерело