0публікували результати всіх екзuт-полів на виборах презuдента Уkраїни 2019. Побачене здuвувало всіх!

Результати всіх екзит-полів на виборах президента України 31 березня 2019 року. Про це в неділю, 31 березня, повідомляє видання “Звістка” з посиланням на дані екзит-полів.

Результати екзит-полу ТСН

Результат екзит-полу Канали 112 і NewsOne

Канали “112” і “NewsOne” оприлюднили дані “Всеукраїнського екзит-полу” на 18:00, згідно з якими в першому турі президентських виборів в Україні 31 березня найбільше голосів набрали Володимир Зеленський (30,7%) і Петро Порошенко (18, 6%). На третьому місці Юлія Тимошенко (13,9%). Далі йдуть Юрій Бойко (10,3%), Анатолій Гриценко (7,3%).

Екзит-пол – це добровільний соціологічне опитування на виході з виборчих дільниць. На умовах анонімності люди самі на бланку відповідають на питання про те, за кого вони голосували.

Екзит-пол дозволяє оперативно отримати дані про попередні підсумки на виборах безпосередньо в день голосування. ЦВК України обробляє офіційні протоколи з результатами голосування.

Екзит-поло допомагає також також визначити загальний і регіональний відсоток явки на вибору.

Дані екзит-полів використовують для зіставлення з офіційними результатами голосування від Центральної виборчої комісії.

Екзит-поли проводяться на виборчих дільницях в різних регіонах України. Їх результати широко висвітлюються в Інтернеті, ЗМІ, на телебаченні і радіо. Як правило, інформація з результатами соцопитування виборців оновлюється з моменту початку голосування до закриття дільниць.

Джерело