0сь тепер Путіну точно кінець! Сьогодні в Росії відбулось те, чого ще ніколи не було. Пішли на країні заходи

Володимир Путін довів росіян до відчаю і прирік себе на поразку

Про це в блозі на порталі “ Obozrevatel“розповів історик Андрій Зубов. Він зробив висновки з результатів останнього опитування “Левада-центру”. Соціологи виявили, що рейтинг російського президента сильно впав.

“У Росії кожен день зростає невдоволення режимом з неймовірною швидкістю. Увімкнувся механізм саморуйнування системи влади, коли влада робить одне дурне, безглузде, для неї самої шкідливу дію за іншим”, – зазначив аналітик.

В якості яскравого прикладу він нагадав про пожежі в Сибіру. А конкретно, реакцію губернатора Красноярського краю.

Той заявив: “Нічого страшного, нехай краще вигорятимуть лісу, це природний процес”, – чим викликав гнів росіян.

Крім того, прихильники Володимира Путіна допустили велику помилку на виборах у Мосміськдуму. За словами Андрія Зубова, вони пішли на самі підлі заходи, щоб не допустити опозиціонерів до влади.

Однак не змогли приховати свої махінації від простих городян. Як результат – від президента поступово відвертаються навіть найвідданіші люди:

“У Москві не очікували, що люди організовуються, зберуть підписи на вибори опозиційних кандидатів. Треба було цей факт прийняти. Ну, було б серед 45 депутатів Мосміськдуми 5 опозиційних.

Ну і що?

Але вони пішли на грубі фальсифікації, які видно абсолютно всім. відповідно, навіть самі лояльні режиму люди від нього відсахується, його засуджують “.

Андрій Зубов звернув увагу, що недавні події скупчуються одне за іншим, руйнуючи рейтинг Володимира Путіна. Експерт передбачив швидкий розвал всієї системи, яку президент Росії і його оточення будували роками.

“Цей вал зростає, зростає щодня – від неділі до неділі, від мітингу до мітингу. І я думаю, що падіння цього режиму зовсім не за горами. Як це станеться, я не можу сказати.

Зрозуміло, тут можуть бути різні варіанти. Але режим, безумовно, котиться до загибелі дуже-дуже швидко “, – пояснив історик.

Він додав, що правління Володимира Путіна було приречене ще з 2013 року, але тепер невдоволення росіян велике, як ніколи.

У 2014 році, після захоплення Криму, деякі з них сподівалися на відновлення СРСР. Однак звітного поліпшення не відбулося, що ще більше озлобило жителів Росії.

Джерело