10 речей, які потрібні жінці більше, ніж чоловік

Суспільство, як і раніше надає великого значення заміжжю, так що досить легко відчути себе невдахою, якщо ви ніяк не можете знайти собі чоловіка. І хоча це прекрасно, якщо вам все-таки це вдалося, але насправді немає нічого страшного в тому, якщо ви взагалі ніколи його не знайдете, поки у вас є ось, що:

1. Друзі

Важлива не кількість друзів, а їх якість. Навіть найбільш незалежним людям потрібен один або двоє друзів, на яких вони можуть покластися в будь-який час і в будь-якому випадку. Якщо у вас є такі люди, то ваш сімейний стан не має значення.

2. Улюблена робота

 

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Життя занадто коротке, щоб витрачати його на страждання. Гроші – важливі, але якщо ви ненавидите свою роботу, ви не будете щасливі, навіть, якщо у ваш буде чоловік. У вас має бути робота, на яку ви хочете йти. І це зробить ваше життя вартісним.

3. Самодостатність

Багато чого стає легше, коли у вас є хтось поруч, але немає нічого більш надихаючого, ніж усвідомлення, що ви з усім можеш впоратися самостійно. Самодостатність приходить з часом, але як тільки ви її знайдете, ви більше не зможете залежати від іншої людини. Будуть у вас стосунки чи ні, ваша самодостатність допоможе вам до кінця ваших днів.

4. Фінансова незалежність

Це особливе почуття задоволення, коли ви знаєте, що можете заплатити за все, що хочете. І це життєво важливий фактор.

5. Захоплення і хобі

Навіть, якщо ви любите свою роботу, переконайтеся, що і все інше, що ви робите, приносить вам задоволення. Кожному потрібно час від часу відпочивати від усього, і у вас повинен бути для цього свій спосіб – якийсь вид спорту, рукоділля, подорожі. Мати те, що вам дійсно подобається робити в житті – це набагато важливіше, ніж бути заміжньою чи ні.

6. Сильне почуття власної гідності

Коли ти точно знаєте, чого вартуєте, ви ніколи не погодитеся на менше. Потрібно багато часу і зусиль, щоб зрозуміти, наскільки ви повинні цінувати себе. Але якщо ви не зробите цього, то одного разу прокинетеся і зрозумієте, як багато часу і зусиль витратили на неправильних людей і неправильні речі. Почуття власної гідності – це гарантія того, що і в житті, і в любові, ви отримуєте тільки те, що хочете.

7. Щось, що мотивує вас

Те, що змушує вас бути кращою. Це може бути робота, спорт, соціальне життя, а може особистісний розвиток. Часом мотивацію важко знайти, але це потрібно зробити, щоб не зупинятися на одному місці.

8. Організований догляд за собою

Не потрібно бути фітнес-гуру або сидіти на одних зелених коктейлях, щоб стежити за собою. У вас є тільки одне тіло, і ви зобов’язані собі створити такий спосіб життя, щоб воно функціонувало найкращим чином. Будьте здорові і щасливі.

9. Відчуття щастя, яке не залежить від вашого сімейного статусу

Одні люди люблять бути у відносинах, інші завжди жили б одні. Але одна справа – визнавати, що вам краще у відносинах, а інша – коли весь ваш емоційний стан залежить від наявності іншої людини. Коли ви можете знайти безліч інших джерел щастя і задоволення в житті, тоді заміжжя – лише приємний бонус до всього цього.

10. Справжня любов до себе

Останнє, що вам потрібно – це виходити заміж тільки тому, що вам не вистачає любові в житті. Справжнісінька любов, яка існує це та, яка повинна бути у вас до себе, незалежно від того, чи отримуємо ви її ще звідкись.

джерело