10 вправ для позбавлення від жиру на животі, які можна виконувати вдома

Ми всі хочемо виглядати здоровими, адже здоров’я – це запорука щастя. Але іноді наш щільний графік не залишає можливості відвідувати спортзал, а ще частіше нам просто ліньки виходити кудись із затишного будинку, щоб зайнятися спортом. І все ж схуднення, згідно з дослідженням, лідирує в списку наших новорічних обіцянок.

Більше ніяких виправдань! Ми розробили режим домашніх тренувань, щоб швидко попрощатися з обридливим животом, який ніяк не хоче зникати.

Виконуйте ці вправи з часовими інтервалами: «СТАРТ» (20 секунд) і «СТОП» (10 секунд). Для кожної вправи зробіть по 8 підходів. Потім влаштуйте хвилинну перерву і переходьте до наступної вправи.

Стрибки з підняттям рук + присідання

Станьте прямо, підніміть руки над головою і підстрибніть, розставивши ноги широко під час стрибка. Повторіть 5 разів.

А тепер присідаємо. Нахиліться, обіпріться долонями в підлогу. Потім підстрибніть і витягніть ноги назад в упорі лежачи так, щоб опинитися в позі віджимання. Тепер знову підстрибніть і поверніть ноги в початкове положення. Виконайте присідання 1 раз і повторіть першу частину вправи зі стрибками.

«Скелелаз» + повороти корпусу в упорі лежачи

Почніть з «Скелелаза». Станьте в положення планки. Підтягніть одне коліно до грудей так близько, як зможете. Повторіть рух іншим коліном. Виконайте 4 рази обома ногами.

«Вибухові» підйоми на платформу

Для виконання «вибухових» підйомів вам знадобиться невисокий стілець. Поставте одну ногу на стілець, обіпріться на неї і підстрибніть. Під час стрибка змініть ногу так, щоб тепер інша опинилася на стільці. Зробіть 8 підходів.

Віджимання

Упріться пальцями ніг і долонями в підлогу. Тримаючи лікті близько до тіла, опускайте корпус до підлоги так, щоб лікті згиналися під кутом 90 градусів. Підніміть корпус, відштовхнувшись від підлоги. Повторіть 8 разів.

Розставляння ніг + присідання

Станьте рівно, підстрибніть і приземліться в положення випаду. Стежте за тим, щоб переднє коліно не виступало за пальці ноги. Потім підстрибніть і змініть передню і задню ноги місцями. Повторіть двічі та переходьте до присідань.

Притоптування

Для цієї вправи знадобиться м’яч. Поставте пальці ноги на м’яч, підстрибніть і почніть чергувати ноги, постукуючи то однією, то іншою по м’ячу.

Ходьба в планці

Упріться ліктями в підлогу. Розмістіть ноги так, щоб тіло утворило пряму лінію від плечей до стоп. Тепер підніміться в положення віджимання, по черзі розпрямляючи руки. Спина при цьому повинна залишатися прямою.

Спринтерські скручування

Ляжте на спину. Підніміть передпліччя вгору під прямим кутом до корпусу. Потім потягніться зігнутим ліктем до протилежної ноги, одночасно зігнувши ту в коліні. Повторіть.

Присідання зі стрибками

Опустіться в положення віджимання і підстрибніть, підтягнувши коліна до грудей. Також у стрибку поверніться у вихідне положення.

Короткі присідання сумо

Розставте ноги ширше від плечей і поверніть їх під кутом 45 градусів. Тепер виконайте присідання під кутом 90 градусів, але опустіться тільки наполовину, а потім знову випрямтеся.

Як скоро плануєте почати тренування?

За матеріалами