В Україні заборонили одразу два популярних лікарських препарати

В українських аптеках тимчасово заборонено реалізацію двох лікарських препаратів: антисептика “Біосепт” і назального спрею “Назо-спрей”. При цьому знеболювальне “Ренальган-Біолік” заборонене до продажу повністю.

Відповідні розпорядження були підписані 23 серпня, повідомляє на своєму офіційному сайті Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

“Заборони “Біосепта” і “Назо-спрея” – тимчасові. Що стосується “Ренальган-Біолік”, то аптеки зобов’язані знищити наявні запаси препарату або ж повернути його виробнику”, – йдеться у повідомленні.

 

“Ренальган-Біолік” використовується для симптоматичного лікування больового синдрому при спазмах гладкої м’язової тканини внутрішніх органів.

Український антисептик “Біосепт” призначається для дезінфекції шкіри рук. Його тимчасова заборона пов’язана з “невідповідністю вимогам аналітичної нормативної документації до реєстраційного посвідчення”. Держслужба зобов’язала аптеки помістити тимчасово заборонені препарати в карантин до наступного розпорядження.

Нагадаємо: 17 серпня в Україні заборонена реалізація 68 лікарських препаратів, 43 з яких – російського виробництва. Основною причиною заборони є ввезення даних препаратів на територію України з порушенням вимог законодавства. Усі аптеки повинні знищити зазначені препарати або повернути виробникові.

джерело