12/12 особливий день, коли будь-яке загадане бажання неодмінно здійсниться

Число 12:12 – це частота знання і мудрості, а також показник захисту Вищих Сил. Це дуже сприятливе поєднання цифр, яке сигналізує про те, що людина досягла енергоінформаційної рівноваги з навколишнім світом.

Саме 12 Грудня всі нумерологи та астрологи радять згадати своє найпотаємніше бажання і можна не одне! Джерело.

1. Напишіть своє бажання на папері. Це допомагає добре обміркувати бажання і конкретизувати кожне слово. Ручка і листок паперу – це чарівні інструменти.

2. Багато рекомендують формулювати бажання в теперішньому або в минулому часі, як ніби воно вже збулося. Наприклад: «Моя вага 57 кг». А якщо, наприклад, Ви хочете купити квартиру, то можна використовувати минулий час:

«Я купила 3-кімнатну квартиру», «Я вийшла заміж«. Є ті, які рекомендують загадувати в майбутньому часі. Практично всі психологи і автори книг забороняють використовувати слово хочу.

Але я, наприклад, багато разів загадувала бажання зі словом хочу – і вони всі збулися! Тому тут найголовніше правило – Ваші внутрішні відчуття. Якщо у Вас викликає протиріччя формулювання бажання в теперішньому часі – не використовуйте його.

3. У формулюванні бажання уникайте використання «не». Наприклад: «Я не хворію» – не годиться. Замість цього треба написати: «Я здорова».

4. Бажання повинно бути екологічним. Тобто Ваше бажання не повинно нести шкоду іншим людям.

5. Не варто загадувати бажання для інших людей. Наприклад, не можна загадувати, «щоб мій чоловік кинув курити». Може він і не хоче цього? А вже якщо хоче, то нехай сам загадає: «Я веду здоровий спосіб життя, я вільний від куріння».

Якщо все-таки Ваше бажання включає в себе інших людей – то сформулюйте своє бажання так, як Ви його бачите через себе. Наприклад: «я бачу свого чоловіка тверезим, який веде здоровий спосіб життя» або «я щаслива мати здорових дітей».

6. У своєму бажанні можна впливати на долі інших людей. Наприклад, загадуючи бажання вийти заміж – формулюється його так «Я одружена з Васею Івановим». Сформулюйте краще «Я одружена з добрим, розумним і щедрим чоловіком». По-перше, таким чином, Ви не змушуєте Васю, не впливаєте на його душу, на його власний вибір, а по-друге – Ваш майбутній чоловік може виявитися в 100 разів краще Васі.

7. Конкретизуйте своє бажання, приділіть увагу детялям. Наприклад, якщо Ви хочете купити автомобіль – вкажіть марку, колір, рік випуску, обов’язково напишіть яким чином Ви його купуєте – повністю оплачуючи всю суму або в кредит (я думаю відразу розплатитися за авто набагато приємніше, ніж влазити в борги).

8. Уникайте «розмитих» бажань зі словами краще, більше, багато. Ці слова можна включати тільки в конкретне бажання. Наприклад, не можна загадувати так: «Я багато заробляю». Сформулюйте бажання так: «Я заробляю більше 10 тисяч щомісяця».

9. Обмірковуйте кожне слово в своєму бажанні. Наприклад, Ви можете згадати виграти тур в Париж (або автомобіль). Ви може бути його і виграєте (наприклад, в лотереї), а отримати його і скористатися ним не зможете з якихось причин.

Наприклад, до цього часу у Вас не буде візи (або Ви можете посперечатися з кимось на автомобіль, який звичайно ж ніхто потім не купить). Тому краще формулювати так, що Ви вже подорожуєте в Парижі (або Ви вже маєте авто).

10. Напишіть своє бажання так, щоб Вам подобалося в ньому кожне слово. Якщо якесь слово викликає хоч дещицю сумнівів – сформулюйте по-іншому.

11. Уникайте абстрактних бажань – при складанні бажання у Вас повинна бути чітка картинка, чіткі конкретні образи.

Наприклад, абстрактне бажання «Я щаслива», «Я поліпшила свої житлові умови», «Я знайшла своє покликання» не несе ніякої картинки, ніякого конкретного образу. Тому після складання бажання перевірте, чи виникає у Вашій голові чіткий конкретний образ вашого бажання.

12. Додайте до Вашої «картинки» інші важливі складові:

слух (що Ви чуєте, коли Ваше бажання здійснилося?). Наприклад, Ви чуєте гул Вашого автомобіля; чуєте, як Ваш друг вітає Вас з цим придбанням і т.д.

запах (який запах Ви відчуваєте, коли Ваше бажання здійснилося?). Наприклад, Ви відчуваєте дорогий запах шкіряного салону Вашого автомобіля або аромат свіжої випічки у Вашій новій квартирі і т.д.

смак (який смак Ви відчуваєте в тому моменті, коли Ваше бажання здійснилося?). Наприклад, Ви відчуваєте солодкий смак свіжоспеченого круассана і смак ароматної кави, снідаючи у вуличному кафе Парижа.

тактильні відчуття (що Ви відчуваєте, коли чіпаєте руками об’єкт Вашого бажання?). Наприклад, коли Ви чіпаєте Вашу нову шубку, Ви відчуваєте гладкість і ніжність хутра, Вам дуже приємно це робити.

13. Щоб Ваше бажання здійснилося найкращим і сприятливим чином, не завдаючи якоїсь шкоди Вам або іншим людям – краще в кінці бажання додати такі фрази:

  • Моє бажання виповнюється найкращим і найвищим чином.
  • Сприятливо для мене і для всього світу.
  • Для загального блага.
  • На Вища благо і в гармонії зі світом.
  • Нехай буде так чи ще набагато краще.

14. Ще бажано вставляти в своє бажання такі слова як легко, радісно, із задоволенням. Адже Ви хочете отримувати бажане саме так! Наприклад: я легко купую автомобіль, я радісно подорожую, я задоволенням заробляю.

15. І найголовніше – нікому не розповідати про своє бажання. Тому що, розповідаючи про свої бажання іншим людям (нехай навіть найближчим) – Ви розтрачуєте енергію, необхідну для виконання .Ось коли бажання збудеться, тоді всі самі дізнаються про це.

Правда тут є один нюанс! Якщо Ви маєте спільне бажання наприклад зі своїм чоловіком (дружиною, мамою, дитиною), то природне бажання краще загадувати всім разом. Таким чином, Ви, навпаки, не розтрачуєте енергію, а підсилюєте її у багато-багато разів!

Наприклад, Ви хочете нову квартиру для всієї своєї родини; або хочете, щоб Ваш родич видужав або хочете, щоб у Вашій родині народилася дитина. Зберіться всією сім’єю – і загадайте! Цей пункт дуже добре працює, він перевірений мною на особистому досвіді. Одного разу, ми загадували дуже важливе бажання всією родиною. І, звичайно, воно збулося найдивовижнішим і чудесним чином!

16. Сховайте листок з бажанням в те місце, де його ніхто не знайде, а коли бажання нарешті здійсниться – спаліть його, а попіл змийте в проточній воді або де-небудь у водоймі.

джерело