Лише кілька людей можуть пройти цей тест за 10 секунд: скільки Q ви бачите на цій картинці?

Вікторини і головоломки – це те, що я почав цінувати лише із віком.

Хто зна – можливо, це пов’язано з тим, що розвиток технологій значно полегшив наше життя. Але це власне і є причиною чому ми повинні шукати нові способи для тренування нашого мозку, розповідає “Точка зору“.

Я думаю, що було би добре сідати щодня і робити інтелектуальну перерву – таким чином, ми могли б дозволити нашому мозку працювати дещо по-новому, займаючись різною діяльністю.

Я повинен був по-справжньому сконцентруватися, щоб вирішити цю загадку!

Вікторини, загадки, судоку, кросворди, картинки і математичні головоломки дійсно змушують ваш мозок працювати. Зазвичай мова йде про те, щоб знайти невелику деталь в ширшому контексті – і тільки після виявлення цієї важливої ​​частини, завдання можна вважати вирішеним.

Іноді доводиться сидіти і довго думати, іноді правильну відповідь можна знайти відразу.

Звісно все трохи відносно, іноді є періоди що краще за інший час підходять для розумової діяльності, я думаю, що така вправа, як я вам показав, не часто зустрічається в цю технологічну епоху, але вона дійсно корисна для нас.

Я знайшов цю головоломку і протестував на 3 моїх колегах – та чомусь ніхто з них не впорався з першої спроби. Тому я подумав, що було б цікаво поділитися нею з вами!

Це головоломка, яка кидає виклик вашим очам і мозку! Важливо зосередитися, щоб видати кращий результат!

Скільки Q ви можете знайти?

На цьому малюнку деяку кількість “Q” приховано серед безлічі символів “O”. Однак питання в тому, скільки саме ?! У вас є тільки 10 секунд, щоб спробувати знайти їх всіх. Отже, скільки Q в цій картині?

Тепер переконайтеся, що ви визначилися з кількістю! Скільки Q ви знайшли?

Сподіваюся, вам знадобиться не більше 10 секунд, тому що це стає набагато легше, якщо ви зробите це без обмеження часу!

Нижче ви можете побачити відповідь, де знаходяться всі Q! Вони відзначені білим кольором.

Отже на картинці заховано  9 “Q”!

Ви знайшли більше 5? Вітаю, значить, ви добре впоралися із завданням! Натисніть кнопку «Поділитися», киньте виклик і своїм друзям!