15: 00 Вони повертаються! Kрeмль зaявuв про вuдaчy Україні мopякiв і пoлoнeнuх. Істoрuчнuй oбмiн

Нарешті!

Кремль готовий до видачі українських політв’язнів і моряків. Директор російського Центру політичної кон’юнктури Олексій Чеснаков заявив, що найближчим часом відбудеться обмін полоненими між Росією і Україною.

Така інформація була повідомлена на порталі новин РБК-Україна.

Наближений до помічника Володимира Путіна Владиславу Суркову, Олександр Чеснаков зробив очікувану заяву представникам ЗМІ, яке порадувало всіх українців, а особливо сім’ї укладених моряків. Кремль готовий провести видачу українських моряків і політв’язнів, на умовах, що уряд України видасть російських полонених.

“Не здивуюся, якщо в найближчі тижні відбудеться обмін утримуваних осіб … І моряків теж. Хоч це і не питання нормандського формату, а скоріше двосторонніх відносин Росії і України, як і вся ця азово-керченський історія” – поділився з російськими журналістами директор російського Центру політичної кон’юнктури.

Точна дата обміну полонених між Російською Федерацією і Україною залишається невідомою.ЧИТАЙТЕ:

Раніше на порталі Хайзер повідомлялося, що в мережі показали, як в Криму дітей наряджають в форму РФ. Моторошні кадри з анексованого Криму вразили мережу. На Кримському півострові дитячих школярів змусили взяти участь у військовій постановці і надіти форму Російської Федерації. Підростаючому поколінню півострова не сильно сподобалося ця ідея.

Також портал писав, що в Україні затримали спецназівців МВС Грузії, які воювали на Донбасі. Українські поліцейські затримали трьох зловмисників, які виявилися громадянами Грузії, на трасі Київ – Бориспіль. Відомо, що злочинці увірвалися в один з будинків села Артемівка Київської області і пограбували його.

Нагадаємо, що Разумков розповів правду про переговори щодо повернення моряків. Глава політсили “Слуга народу” Дмитро Разумков розповів, що військовополонені українські моряки не повернулися додому з вини Павла Клімкіна. Він підкреслив, що саме через глави МЗС не відбулася зустріч міністрів, в президент ніяк до цього не причетний.