15:50! Парламентські вибори в 2019 році: секретар РНБО Турчинов зробив несnодівану заяву

Від секретаря РНБО Олександра Турчинова надійшла заява про те, що у нього немає бажання приймати участь у виборах парламенту, які будуть проходити в 2019 році.

Коли у Олександра Турчинова запитали про його майбутні плани, він сказав, що йому легше перерахувати те, чого б він не хотів. За словами секретаря РНБО, він би не хотів знову виступати в якості народного депутата, йти на вибори.

Він також не хотів би знову брати участь в досить специфічних і складних виборчих процесах. Турчинов звернув увагу на те, що в даний момент у нього немає планів, пов’язаних з участю в парламентських виборах. Крім того, він не захотів обговорювати можливість стати прем’єр-міністром.

“Я знаю, що, коли в країні знову буде важко, знову буде небезпека – покличуть, і ми знову прийдемо”, – зазначив Турчинов. Відомо, що з лютого по червень 2014 року Олександру Турчинову як спікеру ВР довелося виконувати обов’язки президента України, так як Віктор Янукович кинувся в біга. Потім в грудні 2014 року він був призначений секретарем РНБО.

Джерело