17-річна мама сімох дітей виховує їх без участі батьків малюків… Вона героїня або жертва своєї дурості? (фото)

<Суспільство завжди ставилось до молодим матерям вельми неоднозначно, передає Ukr.Media. Одні, дивлячись на цих дівчат, презирливо підтискають губи і цідять щось про невміння користуватися презервативами.
Інші, вважаючи, що лаяти і соромити вже безглуздо, допомагають потрапили в непросту життєву ситуацію бідолахам.Втім, мало хто з молодих матерів може похвалитися досягненнями як у Памели Вилларуель, жительки аргентинського міста Леонес.
>У свої 17 років дівчина вже няньчить цілу ораву малечі. Вона встигла народити не одного чи двох, а сімох дітей: одного хлопчика і шість дівчаток. На жаль, батьки малюків не підтримують з Памелою ніякого зв’язку
< Першу дитину дівчина народила в 14 років. Бурхливо розвивалися відносини залишили Вилларуэль з дочкою на руках, а невдалий татусь поспіхом зник. У наступному романі Памела народила дві пари близнюків одну за одною. Однак коханий дівчини, подумавши, що вже тепер-то вона від нього нікуди не дінеться, почав розпускати руки.

>Давши хлопцеві від воріт поворот, Вилларуель на свою біду вляпалася в ще одні відносини. Складно уявити відчуття Памели, коли вона дізналася, що знову вагітна і знову двійнею. До нещастя, третій коханий дівчини теж зник, ледь почувши цю новину.
Сьогодні Памелі допомагають з вихованням дітей мати і батько. Добре, що місцеві влади не залишили юну багатодітну матір в біді. Вони виділили для великої родини місткий будинок з земельною ділянкою.

17-річна матуся багато працює, щоб хоч якось прогодувати дітей, не покладаючись цілком і повністю на допомогу батьків. Вона не сидить склавши руки і намагається забезпечити своїм дітям світле майбутнє.

>Люди, однак, не залишають Памелу в спокої. Багато підтримують її, відправляючи співчутливі листи або роблячи невеликі пожертви. Але є й такі, які вважають, що Вилларуель — жертва власної недбалості і невміння користуватися контрацептивами.<На їхню думку, сімейство Памели такими темпами незабаром ще розростеться, а батьки багатодітної матері стануть вимагати у держави більш місткий будинок. Як би те ні було, залишається лише побажати діткам Вилларуель здоров’я і максимально щасливого дитинства!