20 БЕРЕЗНЯ – НАЙПОТУЖНІШИЙ ДЕНЬ ВИКОНАННЯ БАЖАНЬ!…ОБОВ’ЯЗКОВО ЗРОБІТЬ ЦЕ!

День весняного рівнодення володіє потужною енергетичною силою, все, про що ми побажаємо, здійсниться.

 Повідомляє ukr.media

День весняного рівнодення має потужну енергетичну силу, все, про що ми побажаємо, здійсниться. Не пропустіть магічний день і дізнайтеся, як правильно загадати бажання, щоб воно здійснилося.

20 березня 2018 року – день, що володіє колосальною магічною силою, яку можна використовувати для виконання найзаповітніших бажань. В астрології день весняного рівнодення – завжди особливий, сильний, потужний старт в майбутнє, коли співпраця з енергією Всесвіту дуже швидко приносить свої плоди. Спеціальні ритуали допоможуть вам отримати підтримку Космосу і чекати здійснення мрій.

Важливі нюанси техніки виконання бажань

Сидіть наодинці і в тиші зі своїми думками. Важливо, щоб під час ритуалу вас ніхто не відволікав і не заважав.

Запаліть свічку (краще червоного кольору).

Приготуйте ручку (краще з червоною пастою або червоний фломастер) і аркуш паперу – бажання важливо записати тільки від руки!

Продумайте найзаповітніші 9 бажань – це магічне число. І запишіть їх на аркуші паперу красивим, розбірливим почерком.

Виклавши свої мрії на папері, прочитайте їх вголос. Промовляючи кожне бажання, не поспішайте, уявляйте собі ці події в думках, образно, як ніби воно вже відбулося.

Залиште на столі аркуш паперу з бажаннями і запалену свічку в свічнику. Свічка повинна догоріти до кінця (вам не обов’язково весь час, поки горить свічка бути біля списку бажань). Ритуал вважається завершеним, коли догорить полум’я свічки.

Список покладіть в затишне місце, щоб його ніхто не побачив, і бережіть до наступного весняного рівнодення.

Період весняного рівнодення дуже вдалий для створення власної карти бажань – колаж з малюнків або фотографій на великому аркуші паперу ваших цілей та мрій.