20 хвороб здатний вилікувати звичайний йод

Сітка, намальована на тілі ватною паличкою, змащеною у йоді, насправді може вилікувати купу хвороб. Бабуся розповіла про всі секрети цього способу.

За її словами, йод допоможе визначити чи є його дефіцит в організмі, вилікує кашель, нежить та застудні хвороби, а ще значно пришвидшить загоєння.

Секрети правильної йодної сітки такі:
клітинка повинна мати розмір 1 до см. Малювати треба за допомогою косметичної ватної палички 5-відсотковим розчином йоду.

Коли він проникне у кров, то активно допомагатиме нашій імунній системі побороти різноманітні бактерії та віруси, які проникають у тіло через шкіру.

Як відомо, величезна частина землян має дефіцит йоду в крові. Це погано впливає на роботу щитовидки, а вона в свою чергу – на здатність народжувати здорових дітей.

Йодна сітка покаже чи вистачає йоду в нашому організмі: намалюйте грати на внутрішній частині стегна. Якщо сітка зникне (йод вбереться у шкіру) вже за три години – вам варто сходити до лікаря, перевіритися. Якщо за 6-8 годин, то нестача є, вам треба налягати на морську капусту, морепродукти, тощо.

Водночас якщо слідів не лишилося аж за добу – дефіциту немає.
>
id=”attachment_17157″ class=”wp-caption aligncenter”>

Джерело: 24tv.ua

Використання йоду при нежиті:

нанесіть його на крила носа та перенісся дуже акуратними тонкими лініями. Увага! Якщо шкіра там пошкоджена – не робіть цього – матимете опіки. А ще часто малюють сітку на п’ятах та литках.

При ударах:

Охолодіть пошкоджене місце впродовж першої доби після удару, а потім – намалюйте там йодну сітку.