20 хвилин тому! Коболєв в шоці – почалась істерика. Люди дорвались – Зеленський в шоці. Олігархи грабують

Завдання влади – нескінченно красти і робити жебраками терпляче і обдурене населення.  Про це пише Олександр Гончаров, директор Інституту розвитку економіки України.

Подаємо позицію автора в оригіналі:

Фактично найтонший шар представників вищих ешелонів влади і олігархи грабують переважну більшість населення. Поясню свою думку: за даними держслужби статистики встановлено новий антирекорд – заборгованість населення України за житлово-комунальні послуги досягла 73 млрд гривень! А також над людьми нависла дамокловим мечем загроза прийняття Закону про вилучення майна за ці борги.

І якщо зараз українці при отриманні платіжки за житлово-комунальні послуги ще зрідка вигукують: «Жах!» Те найближчим часом будуть, мабуть, кожен раз, витягуючи з поштових скриньок ці квитанції, мимоволі з роздратуванням кидати: «Жах! Жах! Жах! ».

Судіть самі. Тільки з 1 лютого знижений тариф на газ до 6,99 грн за куб., За січень ціна дійде до більш ніж 9 грн за кубометр (причому, ми пам’ятаємо, як керівники «Нафтогазу» влітку минулого року хвалилися, мовляв, купили на кредитні гроші дешевий газ і закачали його в сховища – ну щоб в ці зимові дні нам продати його втридорога).

З квітня цього 2021 роки знову повернуться ринкові ціни. Хоча і зараз різниця між максимальним і мінімальним тарифом становить 41%, а Антимонопольний комітет і Нацкомісія з питань енергетики і комунальних послуг тупо не діють.

І найголовніше і небезпечне – ми не знаємо і не розуміємо, що нас чекає далі, чого ще очікувати від жадібних і тупенький народних обранців. Більшість українців стало жити гірше по грошах, але, збираючи останні копійки, в грудні минулого 2020 року населення все ж сплатило 20,3 млрд грн або 72,6% нарахованих за цей період сум за житлово-комунальні послуги.С 4 февраля каждый пенсионер УкраиныС больным сердцем и давлением выше 140/90 получит по три…3 карти пентаклей обирай – виграш забирай!Бери участь у розіграші 400 000 грн. Випробуй свій фарт!

Так, так і є – злиденна і обдурена Україна продовжує залишатися в складі «Нафтогазу». Правда, країна вже горить протестними настроями, гнів народний – гарантований.

В свою чергу, наближається останній місяць зими, який принесе багато нововведень для українців. Про це повідомила журналістка Катерина Котенкова в програмі «Суть событий».

Карантин. У січні жорсткий карантин закінчився, і, швидше за все, найближчим часом його не буде. Карантин в Україні діє до 28 лютого, але його можуть продовжити до 31 березня.

Тарифи. Людям набридло тарифне беззаконня, і вони вийшли на протести. Після них уряд вирішив зробити деякі кроки у врегулюванні питання оплати комунальних послуг. В тому числі, встановити граничні ціни, скасувати штрафи і ввести компенсації.

З 1 лютого до кінця опалювального сезону максимальна ціна буде не вище 6,99 грн за кубометр. Тарифи на тепло і гарячу воду мінятися не будуть до кінця опалювального сезону. Регулятор обмежить тариф на розподіл газу до 1,79 грн. Також розробляється законопроект про можливість передачі газорозподільних мереж органам місцевого самоврядування. Штрафи або пеня за несвоєчасно оплачені газ і тепло за січень застосовуватися не будуть. Очікуються результати розслідування Антимонопольного комітету з приводу тарифів на комуналку. Основним продуктом газорозподільних компаній стане «річний продукт за замовчуванням» – ціна на газ буде встановлюватися один раз на рік.

А також українцям компенсують витрати на електроопалення. На це уряд планує витратити півтора мільярда гривень.

Виплати будуть покривати різницю в платіжках між старим тарифом на електроенергію і новим. Компенсацію нарахують всім, хто користується електрообігрівом, протягом трьох місяців: в січні, лютому і березні. Втім, норма не стосується тих, хто вже отримує субсидію. На компенсацію можуть розраховувати ті, хто проживає в багатоквартирних і не газифікованих будинках, в яких відсутнє або не функціонує центральне опалення. Пільга також стосується багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.