23 :00 Пізно ввечері Зеленський одним телефонним дзвінком перекрив Пyтiнy кисень

Президент України Володимир Зеленський, сьогодні 22 серпня провів телефонні переговори з прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном.

Джонсон переконав Українського лідера в тому, що Великобританія не підтримає повернення росіян до складу «Великої сімки», передає  From-ua.com.

У прес-службі Зеленського прокоментували, що Росія не може бути брати участі в засіданнях ради «Великої сімки» поки з її боку нахабним чином порушуються міжнародні закони і існує загроза світової безпеки.

Володимир Зеленський і британський прем’єр прийшли до висновку, що поки Росія не виконує умови Мінських домовленостей не може бути й мови про її повернення в світовій рада.ЧИТАЙТЕ:

Борис Джонсон також привітав президента і весь український народ з днем ​​незалежності і запросив Зеленського провести офіційний візит до Британії. Крім того прем’єр Великобританії підкреслив, що на наступному засіданні G7 він чітко висловить думку Лондона щодо заборони на повернення Росії до «Великої сімки» і буде відстоювати цю позицію.