3 вправи, які приберуть друге підборіддя за тиждень!

Проблема другого підборіддя вкрай актуальна для багатьох жінок, особливо після 35 років, коли в організмі відбуваються гормональні зміни і можна помітити перші ознаки старіння шкіри.

Друге підборіддя часто є ознакою:

Виникнення ожиріння;

Захворювань щитовидної залози;

Цукрового діабету.

Дуже часто звернення до косметолога з метою отримати рекомендації щодо усунення другого підборіддя закінчуються необхідністю пройти консультацію у лікаря ендокринолога або кардіолога. Щоб підтримувати тонус м’язів підборіддя і уникнути відкладання жиру в даному місці, раціонально використовувати певні вправи. Вони досить ефективно показують себе не тільки на стадії виникнення другого підборіддя, але і вже при яскраво вираженому його стані.

Вправа 1

Тренування спрямоване на під’язиковий м’яз. Спочатку потрібно підняти вказівний палець на рівень рота і витягнути язик максимально далеко вперед. Язиком необхідно спробувати доторкнутися до пальця, після чого можна заховати його назад в рот. Варто відзначити, що тримати язик необхідно обов’язково паралельно підлозі і повторити вправу потрібно близько 10 разів.

Вправа 2

Попередньо потрібно широко розкрити рот і висунути язик, намагаючись при цьому доторкнутися ним до кінчика носа і після цього до підборіддя. Одночасно з цим потрібно забезпечити максимальне напруження м’язів шиї.

Вправа 3

Спина, виконуючи вправи повинна бути обов’язково максимально випрямлена, і одночасно з цим потрібно висунути вперед нижню щелепу. Це дозволить відчути напругу м’язів шиї, після чого голову необхідно закинути назад. Дорахувавши в такому положенні до 10 можна повернутися в початкове і повторити рух подібного типу 7-8 разів.

Виконання вищеописаних вправ на регулярній основі по кілька разів на день дозволить буквально за тиждень позбудеться від надокучливого другого підборіддя. Кожна людина може повернути собі контур обличчя, який був в 20 років, але для цього потрібно не лінуватися.