31 березня – Лазарева субота. Що сьогодні обов’язково потрібно зробити жінкам

В останню суботу перед Світлим Христовим Воскресінням віруючі відзначають Лазареву суботу, як потрібно провести цей день і що встигнути зробити, а чого категорично робити не можна, читайте в метеріалі “Подробностей”, – передає Корупція.Інфо

У самому завершенні Великого посту, перед Вербною неділею починається Лазарева субота – це 31 березня 2018 року. Це особливий день для всіх віруючих, коли згадують про одне з чудес Ісуса Христа – воскресіння Лазаря. Лазар був одним із учнів Ісуса, за кілька днів до входження Христа в Єрусалим Лазар помер, але Ісус воскресив його.

Прикмети пов’язані з Лазаревою суботою:

У Лазареву суботу збираються до церкви на богослужіння. Перед цим збирають гілочки верби, які прийнято освячувати в церкві і зберігати, як оберіг будинку.

Є прикмета: в Лазареву суботу для залучення в будинок благополуччя, багатства, здоров’я близьких жінці потрібно прочитати “Отче наш”, при цьому в лівій руці повинні знаходитися вербові гілочки.

Важку роботу в цей день робити заборонено: не слід шити, в’язати, робити генеральне прибирання, працювати на городі, робити ремонт, відкладіть такі справи на потім. Суєтні справи краще замінити молитвою і походом всією сім’єю до церкви.

Під забороною галасливі гуляння, застілля з розпиванням спиртних напоїв. На столі має бути тільки пісна їжа, адже йде Великий піст. Однак для Лазаревої суботи є послаблення для віруючих, дозволяється рослинна олія, вино і риба. На столі в Лазареву суботу повинні бути страви з гречки, гороху, гарбуза, манна каша.

У Лазареву суботу можна проводити весілля, пишні урочистості, займатися сексом, під забороною танці і пісні.

Проведіть цей день в гармонії з собою і людьми – не встрявайте в конфлікти, не сваріться, уникайте лайливих слів. Краще зробіть добру справу, допоможіть тому, хто потребує допомоги. Добро обов’язково повернеться сторицею до вас.
>