В якому місяці народилася дівчина, такий і характер. Дуже точно і правильно!

Не знаю, яким чином так виходить, але народжені в одному місяці люди часто мають схожі риси характеру. Ми вирішили розібратися, що ж спільного у різних дівчат, яких об’єднує місяць народження. І ось що з’ясували! – повідомляє Корупція.Спорт

MMORPG не для всех…

січень

Січневі дівчата неймовірно амбітні, але при цьому серйозні і навіть консервативні. Вони можуть бути дуже критичні, але, тим не менш, не люблять говорити про свої почуття. Вони підпускають до себе тільки людей свого інтелектуального рівня і схожих поглядів.

Лютий

Народжені в лютому – романтична натура, і в поводженні з ними потрібно проявляти неабияке терпіння. Їх не всякий зрозуміє через постійну зміну настрою. Їм від природи дано вміння мислити абстрактно. І ще: якщо ви їх зрадите, то більше вже не побачите!

Березень

Березневі коти. Харизма і шарм. Це вірні й віддані натури, які закохуються з працею. Вони можуть бути чарівні і милі до тих пір, поки ви їх не засмутило чим-небудь. Але все одно – жити поруч з людиною, яка народилася в березні, – суцільне задоволення.

Квітень

У квітні, як правило, народжуються дівчата, здатні легко встановити стосунки практично з будь-якою людиною і наділені якостями дипломата. Правда, при цьому більшість з них досить ревниві, і, якщо ви підірвали їх довіру, краще забратися самому. У той же час квітнева дівчина може зробити вас найщасливішою людиною на Землі. Відкриваються вони тим, хто завоює їх довіру.

Травень

Травень – місяць жінок, в чиєму характері є сталість і відданість принципам. Вони дуже привабливі, що, втім, нерідко поєднується з важким характером, і під загрозу потрапляє будь-який чоловік, який мав нещастя в них закохатися. Тому, якщо ви зустрічалися з травневої штучкою, ви її не забудете ніколи. Чи не намагайтеся.

червень

Цікава, товариська і творча – три головних характеристики червневої панянки. Проблема в тому, що вони спочатку говорять, а потім думають. Але вони краще скажуть правду в очі, ніж за спиною. І так, до речі, їх варто побоюватися – чоловік легко може стати іграшкою в їх маленьких ручках.

Липень

Дівчата, яким пощастило народитися в середині літа, – чесні, гарні, загадкові і дуже розумні. Вони не люблять конфліктів і гранично чесними з кожним. Але, якщо ви їх обдурите хоч раз, назавжди втратите. Пам’ятайте це.

Серпень

Ті, хто народився в серпні, несуть по життю дивовижне поєднання егоїзму і великого доброго серця. Не варто сваритися з ними, рано чи пізно така дівчина все одно виграє. Серпневі жінки наділені винятковим почуттям гумору, але терпіти не можуть насмішок і знущань над собою. Якщо ви допустили таке звернення, то ніколи не будете знати, звідки прилетить відповідь. Їм завжди подобається бути в центрі уваги, і від його нестачі з боку протилежної статі вони майже ніколи не страждають. В їх присутності чоловіка буквально втрачають голову.

вересень

Це місяць дисциплінованих, добрих і прекрасних жінок. Вони ніколи не прощають зрадників. І, якщо ви зробите їм боляче, вони будуть шукати помсти. І знайдуть її. Вони цінують довгострокові відносини і ніколи – на одну ніч. У той же час у них високі запити щодо партнера. Як то кажуть, виживуть тільки гідні.

Жовтень

Жовтневі дівчата володіють сильним характером, великим розумом і закриті від публіки. Душу свою такі відкривають не кожному і не завжди, боячись, що їм туди наплюють. Інші жінки часто недолюблюють народжених в жовтні через заздрість.

Листопад

Це жінки, які на крок попереду інших і легко розпізнають брехню. Не грайте з ними – це ігри з вогнем. Все, що потрібно знати про такі дівчатах, – так це те, що ніколи не варто питати їх думки, якщо ви не готові почути правду.

грудень

джерело