4 листопада — свято Казанської ікони Божої матері: 3 справи, які варто зробити всім

Свято Казанської ікони Божої Матері — один з найбільш важливих осінніх свят для всіх православних християн.

З давніх часів образ Казанської Божої Матері є однією з найбільш улюблених і шанованих ікон. Свято Казанської ікони Божої Матері має давню історію і з ним пов’язано безліч традицій і вірувань, інформує UkrMedia.

Давайте разом розберемося, що ж важливо зробити в цей день, щоб було щастя і благополуччя. Як вберегла Божа Матір у свій час православні храми від розграбування, так і вбереже вас від усього злого і недоброго.

По-перше, постарайтеся відвідати Храм Божий в цей особливий день. Щоб звернутися до Богородиці зі своїм заповітним проханням. Звичайно, Богородиця чує вас в будь-який день, але в цей день молитви до неї володіють величезною силою. Існує безліч свідоцтв чудес Богородиці в день Казанської ікони Божої Матері.

У багатьох храмах є ікона Казанської Божої Матері. Якщо така можливість є – підійдіть, помоліться, принесіть квіти і попросіть у Богородиці благословення на весь рік. Зробіть це з щирою вірою і Богородиця допоможе вам.

Служба в Храмі Божому в цей день дуже красива. Багато віруючих приходять з квітами. А священнослужителі одягатися в блакитні шати, як і у всі свята, присвячені Богородиці.

По-друге, пам’ятайте про те, що цей день не призначений для роботи. Свято ікони Казанської Божої Матері – це день для молитви, для ваших прохань Богородиці.

Особливо не вітається в цей день робота, що здійснюються жінками. Краще запланувати прання, прибирання або шиття на інший день.

Якщо ви з якихось причин не можете відвідати храм в цей день, то зверніться до Богородиці з молитвою вдома або в будь-якому іншому місці. Нехай вона виконає ваше заповітне прохання.

По-третє, в цей день особливо сильними вважаються жіночі молитви. Моліться про щасливу жіночу долю.

Адже недарма в давнину в цей день було прийнято грати весілля, щоб отримати благословення Богородиці на все сімейне життя.