4 необхідних кроки, щоби зігнати свій «пивний животик»

Одна з найбільш економних частин нашого тіла не любить прощатися зі своїми заощадженнями. Однак, є вправи, які можуть допомогти швидко повернути форму, якщо ви оберете правильний підхід.

Ми розповімо вам про основні етапи, через які повинна пройти кожна людина, котра бажає втратити зайві сантиметри на своєму животі.

Стадія №1. Перегляньте свій раціон

Постарайтеся мінімізувати кількість цукру і вуглеводів у раціоні: замінити газовану водичку на чай, солодкі булочки на горіхи та фрукти, цукор на мед. Їжте більше овочів та клітковини.

Стадія №2. Звільніть організм від зайвої ваги

Пробігайте 30 хвилин на день і незабаром ви побачите позитивні зміни у формі. Якщо вам важко бігти 30 хвилин на початку, можна ходити і бігати. Біг спалює в 2,5 раза більше калорій, ніж ходьба.

Плавайте не менше 30 хвилин 2-3 рази на тиждень. Виберіть стиль і темп, які вам подобаються. Найважливіше – це залишатися в русі, тому що будь-які вправи у воді допомагають втратити вагу: одна година інтенсивного плавання може допомогти вам спалити 500 калорій.

Катання на велосипеді – одна з основних вправ для схуднення. Робіть це 2-3 рази на тиждень при зручному темпі.

Стадія №3. Зміцнюйте прес

Кардіо вправи допоможуть вам втратити зайву вагу, але не зроблять живіт абсолютно плоским. Вам потрібен комплексний підхід, де ви можете як схуднути, так і зміцнити м’язи.

Вакуум – чудова вправа. Для того, щоб її виконати, просто видихніть все повітря з легень, втягніть черевну порожнину до хребта і затримайте дихання на 15-20 секунд. Повторіть її 10 разів, 3-4 рази на день і через кілька тижнів, ви помітите, що ваша талія стала меншою.

Планка. Проста, але дуже ефективна вправа. Робіть її 2-3 рази на день протягом 30 секунд, поступово збільшуючи час виконання. Крім спалювання калорій, ця вправа укріплює м’язи живота, покращує поставу і знімає напругу з хребта.

Стадія №4. Зробіть м’язи рельєфними

Скручування. Ці вправи зроблять сильнішими центральний і боковий прес. Зміцнення групи м’язів пресу призведе до тренування інших груп м’язів. Спробуйте різні типи скручувань для тренування м’язів пресу.

Підіймання ніг. Ляжте на спину і покладіть руки на підлогу для рівноваги. Повільно підніміть ноги 10-15 разів. Ви почнете помічати прогрес вже через 30 днів.

Бонус

Після тренування прийміть холодний душ. Низькі температури не лише допомагають зменшити кількість молочної кислоти в організмі, що викликає біль у м’язах, але й дадуть змогу спалити додаткові калорії, бо організм активно вироблятиме тепло.

Якими методами ви втратили додаткові сантиметри в талії?

За матеріалами