4 робочі способи знизити тиск! З дружиною тепер відчуваємо себе чудово!

Артеріальна гіпертонія – одне з найбільш часто діагностуючих захворювань серцево-судинної системи. Дана патологія характеризується хронічно високими показниками артеріального тиску.

Як самостійне захворювання гіпертонія зустрічається дуже рідко. Найчастіше, патологія є одним з ускладнень іншого серйозного захворювання. Джерело

Гіпертонія здатна викликати збої в роботі практично всіх систем організму людини, але найсерйознішим з усіх ускладнень є гіпертонічнa криa. Це надзвичайно складний стан, здатний спровокувати розвиток інфаркту або інсульту. Як знизити артеріальний тиск швидко?

Чотири простих, але дуже ефективних способи зниження високого тиску БЕЗ таблеток.

1. Масаж

Плавними повільними рухами масажуйте шию, роблячи акцент на потиличній області.

2. Оцетовий компрес

Візьміть 2 шматочки тканини і намочіть їх в яблучному або звичайному столовому оцті. Прикладіть до п’ят і тримайте 5-7 хв. Через 20-30 хв. виміряйте тиск. Якщо поліпшення не настало, повторити ще раз.

3. Журавлинний сік

Розведіть в 100 мл соку таку ж кількість меду. Приймати потрібно тричі на день по маленькій ложці. Підходить для людей з хронічною гіпертонією.

4. Акупунктурні точки

Потисніть на лінію, що розташовується від поглиблення під мочкою вуха і до ключиці. Прикладіть вказівний палець в поглиблення під мочкою вуха, натисніть і проведіть по лінії до середини ключиці. Уявна лінія повинна бути практично вертикальною.

Тиснути сильно не варто, досить погладжувати шкіру пальцем. Проведіть по 8-10 разів з кожної сторони голови. Результат зафіксуйте, вимірявши тиск до масажу і відразу після нього. Спробуйте – і у вас вийде!

Поспішай поділитися цінними порадами з друзями, не лишай їх можливості дізнатися це!