5 особливостей чоловіків, про які ви могли і не здогадуватися

1. Самостійність
Прийняття рішень самостійно, на самоті. Коли чоловік сумнівається в чомусь або у нього настає криза, він, звичайно, може з кимось порадитися, але в кінцевому підсумку йому потрібно свій простір і час, щоб прийняти рішення. Жінка ж часто може приймати рішення в процесі спілкування, і так само часто його міняти. У неї об’ємне бачення ситуації, яке не дозволяє їй зупинитися на чомусь одному. Чоловік же в своєму твердому рішенні буває непохитний, але і завдяки цьому здатний досягати цілей.

2. Турбота
Чоловікові необхідно піклуватися про сім’ю, оточуючих. Він хоче відчувати свої досягнення зовні. Якщо жінка здатна сама про себе подбати, чоловік втрачає цікавість до такої жінки. З цієї причини жінка повинна навчитися довіряти чоловікові і хвалити його за досягнутий результат.

3. Односпрямованість
Чоловік не здатний зосереджуватися на двох речах відразу. Йому складно переключатися з однієї справи на іншу, займатися кількома справами одночасно. Він все робить на «повну котушку», – якщо працює, то працює, якщо відпочиває, то відпочиває. Потрібно враховувати цю особливість чоловіки і не напружувати його побутовими питань, коли він відпочиває і не відволікати під час роботи.

4. Затребуваність
При всій зовнішній рішучості, чоловік психічно в 9 разів слабкіше жінки. Якщо він не відчуває, що він корисний, потрібний і важливий, то у нього опускаються руки. Саме тому чоловіки спиваються, а жінки самі дбають про себе і дітей. Чоловікові потрібно демонструвати, що без нього сім’я не впорається. Нам, жінкам, дуже важливо послабити свій контроль, інакше ми самі перетворимося в чоловіка.

Читайте також: Ліпше пробачити: “Поки з донькою в лiкaрні була, чоловік зaгyляв”

5. Психічна захист
Чоловік захищає свою сім’ю зовні. Він бореться із зовнішнім світом за те, щоб сім’ю поважали, щоб приносити дохід в будинок і т.д. Жінка захищає сім’ю зсередини. Якщо вона не поважає чоловіка всередині сім’ї, його не поважатимуть на роботі. Якщо вона обговорює, критикує і дозволяє слухати невтішні слова про свого чоловіка, то чоловік втрачає свою силу.

Джерело.