9 дивовижних трюків з аспірином, які корисно знати кожній жінці! Це повністю змінить життя!

Аспірин, безумовно, є самим популярним знеболюючим в таблетках.

Неймовірно! Простий аспірин може замінити безліч засобів! Це варто спробувати!, передає Ukr.Media.

Аспірин, безумовно, є самим популярним знеболюючим в таблетках.

Більшість із нас щодня приймають його проти серцево-судинних та інших проблем зі здоров’ям, але не багато людей знають, що таблетка відмінно підходить і для багатьох інших цілей.

Ось 9 трюків з аспірином, про яких ви не знали:

1. Укуси комах.

При місцевому застосуванні аспірин легко справляється з роздратуванням від укусів комах і запобігає інфекції. Подрібніть таблетку аспірину і розчиніть його в столовій ложці води, потім протріть сумішшю уражену ділянку.

2. Освітлює шкіру під пахвами.

У багатьох людей темна шкіра в області пахв, яка може погубити їх самооцінку.

Щоб вирішити цю естетичну проблему, вам необхідно розчинити 2 подрібнених таблетки аспірину 1/2 чашки теплої води, потім нанести суміш на темні плями і залиште її на 60 хвилин. Потім промийте водою.

Повторюйте цей процес кожен день, поки не побачите позитивні результати.

3. Усуває лупу.

Подрібніть 2 аспірину і додайте порошок у свій улюблений шампунь, а потім вимийте волосся, як зазвичай, щоб швидко і ефективно усунути лупа.

4. Усуває прищі.

Аспірин відмінно справляється з різними проблемами зі шкірою завдяки високому вмісту саліцилової кислоти.

Подрібніть аспірин і змішайте його з декількома краплями води, потім нанесіть пасту на прищі і залиште суміш на ніч. Помийте обличчя холодною водою вранці, і повторюйте процес кожен вечір перед сном.

Не забувайте, що цей метод не підходить для чутливої або пошкодженої шкіри.

5.Видаляє плями поту.

Змішайте 2 подрібнених таблетки аспірину 1/2 чашки теплої води, потім нанесіть суміш безпосередньо на плями. Залиште одяг на ніч, потім виперіть її, як звичайно, і плями повинні зникнути.

6. Пом’якшує і видаляє мозолі з ніг.

Мозолі досить важко лікувати, але аспірин легко пом’якшує і видаляє їх. Роздушіть 7 таблеток аспірину, змішайте їх з ? чайної ложки лимонного соку і, при необхідності, додайте трохи води.

Нанесіть пасту на мозолі і навколо них, потім загорніть ноги в теплу тканину або рушник і накрийте пакетом. Видаліть обгортання через 10 хвилин, потім потріть мозолі пемзою. Повторюйте процес кожен день, поки мозоль не зникне.

7. Маска для обличчя.

Ця маска може очищати і пом’якшувати шкіру на обличчі і зберігати її здоровою.

Подрібніть 5 таблеток аспірину і змішайте з 2 чайними ложками натурального йогурту, потім нанесіть маску на обличчя і залиште на 20 хвилин.

Після цього промийте обличчя великою кількістю води і нанесіть високоякісний зволожуючий крем. Повторіть цей процес протягом 2 тижнів, і ваше обличчя стане чистіше і м’якше, ніж коли-небудь.

8. Надає блиск вашому волоссю.

З плином часу наші волосся починає втрачати блиск і об’єм, але аспірин може повернути його. Додайте 8 подрібнених таблеток у чашку теплої води, потім нанесіть суміш на волосся і залиште її працювати на 15 хвилин.

В кінці промийте волосся водою, і вони стануть більш шовковистим і блискучим, ніж раніше. Ви можете отримати ті ж результати, додавши 5 подрібнених таблеток аспірину в ваш улюблений шампунь.

9. Збільшує довговічність ваших квітів.

Квіти у ваших вазах будинку можуть швидко в’янути, але додавання одного подрібненої таблетки аспірину у вазу може зберегти їх протягом більш тривалого часу.

Як ви можете бачити, аспірин — це не просто проста знеболююча або жарознижувальна таблетка — у неї є багато інших застосувань, які можуть полегшити ваше життя, тому ми пропонуємо спробувати ці трюки.
джерело