“А як же Крим і Донбас?” Німеччина і Британія спустили Путіна на землю щодо G8

Німеччина виступила проти повернення Росії до “Великої вісімки”, ініційованого президентами США і Франції Дональдом Трампом і Еммануелем Макроном.

Про це з посиланням на прессекретаря федерального уряду Штеффена Зайберта повідомляє Reuters.

Так, він нагадав, що Росію в 2014 році виключили з групи найбільш розвинених промислових країн із двох причин: через незаконну анексію Криму та дестабілізацію ситуації на сході України.

Німеччина виступила проти повернення Росії в G8

“Обидві ситуації зберігаються. Тільки якщо це зміниться, можна буде домовитися про більш активну участь Росії”, – наголосив він.

Своєю позицією поділилася також на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном канцлер Німеччини Ангела Меркель.

“Що стосується участі Росія у зустрічах G7, то в 2014 році вона була виключена з певних причин. Якщо ми досягнемо успіхів (з Мінськом домовленостями – Ред.), то, звичайно, у нас буде інша ситуація”, – сказала канцлер.ЧИТАЙТЕ:

“Станом на сьогодні ми не просунулися так далеко, щоб я могла сказати, що причини 2014 року усунуті”, – резюмувала вона.

Джонсон також висловився проти повернення Росії, нагадавши про всі її кричущі порушення.

“З огляду на те, що трапилося в Солсбері при використанні хімічної зброї на британській землі, враховуючи триваючу нестабільність, війну в Україні, з огляду на російські провокації, і не тільки в Україні, але і в багатьох інших регіонах, я повинен сказати, що час ще не настав, ми маємо знайти ще багато аргументів для того, щоб Росія повернулася”,– заявив він.