A ocь тeпeр дiйcнo нiкoмy нe дo cмiхy: З сaмoгo рaнкy за Порошенком прuлeтiлu з CШA. Відео

Найстрашніший сон Порошенко став реальністю. За Порошенко прилетів сам Сем Кислін.

Кровожерливий олігарх Порошенко думав, що він захопив владу надовго, що він буде проливати кров простих українців заради власної вигоди ще багато років, проте карма спіткала мерзотника.

На Порошенко почалося полювання по всьому світу і зараз кровожерові точно не до сміху.

Його кум, так званий «генеральний прокурор» Юра Луценко (ред. В кримінальних колах відомий як «Юра гаркавий») намагається приховати сліди злочинів проте вже відомо, що гаркавити також загрожує до 15 років в’язниці.

Американський мільярдер, екс-радник мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані Сем Кислін кілька годин тому прилетів до України.

Про це  повідомило  вчора пізно ввечері видання «Апостроф».

Як стало відомо, його візит пов’язаний з розслідуванням корупційних справ екс-президента України Петра Порошенка.

Видання нагадує, що в березні цього року Сем Кислін публічно звинуватив на той момент чинного українського президента в геноциді українського народу і передбачив втрату влади Петром Порошенко.

Також Кислін розкрив факти корупції з купівлі вугілля з Філадельфії, в результаті якої в Україні був завезений вугілля з ПАР і Росії за завищеними цінами.

Кислін публічно і на весь світ пообіцяв, що він знищить кровожерного баригу Порошенко і посадить його на довічне ув’язнення:

Відзначимо, що підозрюваному Порошенко загрожує довічне ув’язнення в Україні і 350 років ув’язнення в США, в разі його екстрадиції.

Поділися з друзями! Нехай вся країна знає правду.

ELISE JOURNAL