“А ви підете лікуватися до лікаря, який пройшов 7-денні курси?” На “Слугу народу” накинулися у Мережі через фото з Трускавця

На особистій сторінці в Instagram шоумена Олександра Скічка, який за результатами позачергових виборів до Верховної Ради пройшов до парламенту по мажоритарному округу №197 в Черкаській області від партії «Слуга народу», з’явився допис, в якому він розповів про навчання майбутніх політиків. Так, майбутній депутат опублікував знімок з курортного міста Трускавець, де для «слуг народу» з 28 липня проходить тренінг з підготовки до роботи в парламенті.

«Поки ЦВК встановлює остаточні результати виборів, ми розпочинаємо 7-ми денний навчальний курс ШКОЛА ЗЕ! ДЕПУТАТА! Як на мене, прекрасна можливість познайомитись з колегами і попрацювати в команді!»- поділився Олександр.

У коментарях гнівно відреагували на публікацію Скічко, засудивши за те, що подібні заходи є недоречними у контексті управління країною. «Вас там навчають, як кнопки тиснути? Прийшли одні неуки, тепер ми витрачаємо гроші на ваше навчання. Хоча, коли порожня голова – вчити марно! »- відзначили розгнівані користувачі. «А ви підете лікуватися до лікаря, який пройшов 7-денні курси? Думаю ні. А чому тоді вважаєте, що зможете управляти країною? »,« Скільки мільйонів з бюджету передбачили на цей захід? », – додали інші.

Рекомендуємо до перегляду: Жан Беленюк про зарплату депутата

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Дякуємо Вам !