“Або він на мені одружується, або…”: Жінку зґвалтували на яхті відомого олігарха

Модель Анастасія Рибка звинуватила кремлівського олігарха Олега Дерипаску та віце-прем’єра уряду РФ Сергія Приходька в груповому згвалтуванні на яхті, передає Корупція.Інфо

Про це вона повідомила в відео, розміщеному в соціальній мережі Instagram.

“У мене є честь і почуття власної гідності. Хочу, щоб Олег (Дерипаск – ред.) вирішив, як саме ми будемо розбиратися з питанням. Бачу два варіанти. Або він на мені жениться, і я не втрачу честь і гідність, або я пишу заяву на згвалтування. Я буду домагатися, щоб він і його друг прийшли на “Пусть говорят” і відповіли за свої вчинки”, – сказала вона.

Також Рибка опублікувала в своєму Instagram інше відео, яке потім видалила.

“Я не хотіла вступати в інтимний зв’язок ні з ними ні з ким-небудь ще. Я боялася відмовити. Я перебувала в такій ситуації. Так, Олексій (Навальний) прав. Це була Європа … Я боялася, що зі мною можуть щось зробити, якщо я відмовлю. Потім, коли я дізналася, хто насправді ці люди … я зрозуміла, що можна в поліцію не звертатися. Все, що я скажу, не матиме сенсу. я хочу, щоб люди з фотографії з яхти відповіли за свої дії “, – заявила вона.

Варто відзначити, що раніше сьогодні російський опозиційний політик Олексій Навальний зумів виявити, використовуючи книгу Рибки “Щоденник зі зваблення мільярдера, або Клон для олігарха”, що Дерипаск, Приходько і сама модель разом перебували на яхті в серпні 2016 року. У книзі вона описала те, що відбувається, не називаючи імена.