АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО – НЕОЧІКУВАННО ЗАЯВИВ ПРО СВОЄ РОЗЧАРУВАННЯ

Судячи з настроїв і соціології, перемога/поразка 21го числа буде нищівною – і вже мало кого цікавлять дебати, смисли нової політики й нова команда. Шкода.

Анатолій Гриценко

Доповнимо, від себе. Очевідно мова йде про останні оголошені результати.

Кандидат у президенти України, відомий шоумен Володимир Зеленський більш ніж удвічі випереджає чинного главу держави Петра Порошенка у другому турі виборів.

Як повідомила українська журналістка, шеф-редактор видання “Лівий берег” Соня Кошкіна, за нього готові проголосувати 49,3% українських виборців, за Порошенка — 20,6%.

Відмовилися відповідати на запитання — 9,7% опитаних, не визначилися з вибором — 20,4% українців. Дані соціального опитування, яке провів Центр Разумкова з 5 по 9 квітня, Кошкіна опублікувала у своєму телеграм-каналі.

Водночас 11 квітня свої дані оприлюднила соціологічна група “Рейтинг“.

За Володимира Зеленського у другому турі готові проголосувати 71,4% респондентів, які визначилися з вибором і точно підуть голосувати, а за Петра Порошенка – 28,6% опитаних.

Серед тих, хто має намір голосувати у другому турі, 61% – за Зеленського, 24% – за Порошенка, 15% – не визначилися.

Серед усіх у соціології “Рейтингу” 51% має Зеленський, 21% – Порошенко, 18% – не визначилися, 10% – не мають наміру голосувати.

Зеленський випереджає свого конкурента у всіх вікових категоріях. Також він є лідером серед мешканців Сходу, Півдня та Центру. Водночас на Заході – позиції обох кандидатів майже рівні.

Опитування було проведено з 5 по 10 квітня серез 3 тисяч жителів України віком від 18 років і старше.
Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,8%.

Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Також рекомендуємо до перегляду прогноз пастора на майбутнє України у разі перемоги команди ЗЕ

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал. Пропозиції, побажання, погрози можете надсилати нам у мессенджер. m.me/vichenet

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !