Антисептик для рук у домашніх умовах: три рецепти

3 березня в Україні зафіксували перший випадок інфікування коронавірусом. Для недопущення поширення вірусу 12 березня в Україні запроваджено карантин. Щоб уберегтися від вірусу, слід часто мити руки або ж користуватися антисептиком.

Через поширення коронавірусної інфекції у світі в українських магазинах все складніше купити антисептик для рук. Але не треба панікувати й замовляти антисептик для рук медичний через інтернет втридорога.

Антибактеріальний гель для рук можна приготувати в домашніх умовах за кілька хвилин, а основні інгредієнти можна придбати у кожній аптеці за доступною ціною.

РЕЦЕПТ 1

Інгредієнти: 50 мл медичного спирту 90%, 30 мл гліцерину, 5 капель будь-якого ефірної олії (апельсинова, грейпфрутова, ванільна, м’ятна).

Змішати усі інгредієнти, добре перемішати та помістити у пляшку. Спирт продезінфікує руки, гліцерин захистить від сухості, а ефірна олія переб’є запах спирту, тому обирайте його на свій смак.

РЕЦЕПТ 2

Інгредієнти: 50 мл води, 50 мл спиртової настойки (ромашки, календули), 30 мл гліцерину, 5 капель ефірної олії лимона.

Змішати усі інгредієнти, добре перемішати та помістити у пляшку. Спиртова настоянка знищить мікроби, гліцерин пом’якшить руки, а ефірне масло подарує гарний запах.

РЕЦЕПТ 3

Інгредієнти: 7 капель ефірної олії чайного дерева, 50 мл спиртової настойки (ромашки, календули), 1 ст. ложка гелю алое вера.

Змішати усі інгредієнти, добре перемішати та помістити у пляшку. Спирт та масло чайного дерева продезінфікують руки, а алое вера захистить від сухості.

Будьте здорові!

Джерело