«Апаршин мав рацію?»: Путін може напасти на Україну з боку Воронежа, оголошена масштабна мобілізація

У Воронезькій області Російської Федерації почалися масштабні військові навчання, про що пишуть російські засоби масової інформації. Зокрема, зазначається, що 12 серпня в Воронезької області під керівництвом командувача військами Західного військового округу генерал-полковника Олександра Журавльова почалися масові військові навчання армії Путіна.

Примітно, що по всій території Воронезької області була оголошена мобілізація. Плани переходу регіону на умови воєнного часу, цивільної оборони та захисту населення були введені в дію. Як відомо, Воронезька область впритул межує з Луганською областю України.

Наскільки відомо, в Мережі з’явилися нові дані щодо новопризначеного командувача ООС на Донбасі Володимира Кравченка. Якщо коротко, то росіян нічого на Донбасі доброго не чекає. У військового свої рахунки з Кремлем. Його рідний син і племінник з перших днів воюють на Донбасі, причому останній трагічно загинув під час виконання бойового завдання. Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли, що помічник глави Офісу президента України Андрія Богдана Іван Апаршин заявив, що РФ готується до повномасштабного вторгнення в Україну.

Рекомендуємо до перегляду: У Нижньогородській області горить теплохід «Свята Русь».