Архівне відео Зеленського сnливло в мережі: «20 років минуло, хто б міг подумати»

В інтернет-мережі ажіотаж через архівне відео з кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським, яке було зроблено більше 20 років тому

Відповідні кадри опубліковані на Youtube.

Так, на відео виступає ще зовсім юний Зеленський. Він розповідає про участь у КВК та лігах гумору в різних регіонах України. Це стало причиною бурхливої реакції з боку користувачів мережі.

“Характер бійця вже тоді був”, “цей малий навіть не підозрює, що стане президентом”, ” цей малий домігся в житті всього, що хотів. Бути Зеленському президентом», «Знав би він тоді, що через 20 років буде йти в президенти?

І ми не знали! Зеленський президент України», «Зеленський – порядна людина. Це факт», «В 2019 ти будеш президентом. Не дякуй”, ” Подумати тільки-чи замислювався цей хлопець, який грає роль в КВК, Що він буде президентом?», «Сказати б йому тоді, що ти будеш президентом – засміяв б», «Так, в цей час Петро Порошенко-Вальцман каламутні схеми мутив, бабло крав і брата вбивав», – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський дивився трансляцію «дебатів» на «Олімпійському» в прямому ефірі.

Як стало відомо, кандидат Володимир Зеленський, який не з’явився на НСК «Олімпійський» на «запропоновані» дебати нинішнього президента україни Петра Порошенка, дивився онлайн трансляцію в Facebook.

Так користувачі, які спостерігали за виступом Петра Порошенка на дебатах 14 квітня, помітили кандидата Зеленського ефірі:

«Володимир Зеленський дивиться це разом з вами».

Джерело