Атакували “серце ядерної наддержави”: Гіркін істерично закликав Путіна “знищити Україну”

Терорист закликав знищити інфраструктуру України і “саму українську державність”.

Російський терорист і воєнний злочинець Ігор Гіркін (Стрєлков) вкотре влаштував істерику  – цього разу через атаку безпілотника по Кремлю.

Пост з новою порцією критики на адресу диктатора Путіна та його режиму Гіркін написав у Телеграм.

За його словами, атака на Кремль повністю зруйнувала міф про “могутність російської армії”.

“Востаннє ворог бомбив Москву 1942-го. Якась Україна (країна без ядерної зброї, без флоту та без потужної військової промисловості) проводить демонстративну, на камери, атаку на Кремль, серце “ядерної наддержави”. Медійно це виглядає непогано для ворога, правда?”, – зазначив воєнний злочинець.

Він закликав путінський режим “прокинутися” і почати воювати з Україною “всерйоз, знищуючи інфраструктуру і саму українську державність”.

Також Стрєлков назвав Київ і Одесу “російськими містами, де розгулюють”укронацисти”. Він звернувся до Путіна, Герасімова і Шойгу, заявивши, що “час настав”.

“Настав час, сподіваюся, не для чергових жестів доброї волі. Україна має бути знищена”, – підсумував терорист Гіркін-Стрєлков.

Раніше застосуванням ядерної зброї у відповідь на “атаку дронів” по Москві погрожував спікер Держдуми Вячеслав Володін.

Тим часом псевдоопозиційні російські ЗМІ розганяють чутки та ІПСО про ракетний удар по Києву цієї ночі із застосуванням ядерної зброї.

Нагадаємо, що в ніч проти 3 травня біля Кремля в Москві пролунали два потужні вибухи. Згодом у Мережі з’явилося відео моменту вибуху безпілотника над резиденцією Путіна у Кремлі.

ТСН.ua зібрав все, що відомо про інцидент і чому він вигідний саме Росії.