“Автомобілі перетворились в груду металу”: Українські депутати розбились в жахливій ДТП за кордоном

Українські депутати потрапили в смертельну аварію, повертаючись з відпочинку.

У Болгарії сталася ДТП, в результаті якого троє людей отримали поранення, ще одну жінку врятувати не вдалося. Про це повідомив заступник директора департаменту-начальник управління консульського забезпечення МЗС України Василь Кирилич.

«В РЕЗУЛЬТАТІ ДТП НА ТРАСІ БУРГАС-ВАРНА ЗА УЧАСТЮ ДВОХ АВТОМОБІЛІВ (ОДИН З ЯКИХ З УКРАЇНСЬКОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ) ОДНА ЛЮДИНА ЗАГИНУЛА, ТРОЄ – ОТРИМАЛИ ТРАВМИ РІЗНОГО СТУПЕНЯ ТЯЖКОСТІ», – ПОВІДОМИВ КИРИЛИЧ І ДОДАВ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИХ ГОСПІТАЛІЗУВАЛИ В МІСЦЕВУ ЛІКАРНЮ.

«ВСІ – ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ. ЗВ’ЯЗОК З РОДИЧАМИ І МЕДУСТАНОВАМИ ВСТАНОВЛЕНО. КОНСУЛ ЗАБЕЗПЕЧУЄ НЕОБХІДНІ В ТАКІЙ СИТУАЦІЇ ЗАХОДИ », – СКАЗАНО В ПОВІДОМЛЕННІ.

У ДТП постраждали двоє сільських депутатів з села Гора Київської області Олександр Карасевич і Олександр Кульчицький. В результаті зіткнення загинула дружина Карасевича. Обох чоловіків прооперували, їхній стан важкий. Дружина Олександра Кульчицького отримала травми меншої тяжкості і перебуває на обстеженні.

Трагедію на своїй сторінці в Facebook прокоментувала подруга постраждалих Наталія Лютикова.

«ДРУЗІ ПОТРАПИЛИ В ЖАХЛИВУ АВТОКАТАСТРОФУ, КОЛИ ПОВЕРТАЛИСЯ З ВІДПОЧИНКУ В БОЛГАРІЇ. ЛЕСЯ КАРАСЕВИЧ ЗАГИНУЛА …… ОЛЕКСАНДР КАРАСЕВИЧ ВАЖКО ТРАВМОВАНИЙ, ПРООПЕРОВАНИЙ, В РЕАНІМАЦІЇ …. ОЛЕКСАНДР КУЛЬЧИЦЬКИЙ ТЕЖ ВАЖКИЙ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ …. ЯНА КУЛЬЧИЦЬКА ПОСТРАЖДАЛА МЕНШЕ, ТРАВМА ХРЕБТА І РУКИ, ЇЇ ОБСТЕЖУЮТЬ », – ЙДЕТЬСЯ В ПОВІДОМЛЕННІ.

джерело