Бананова шкірка — це корисне добриво для орхідеї. Три рецепти для підгодівлі.

Для тривалого та пишного квітнення, орхідеї потрібні правильний полив, освітлення, мікроклімат в приміщенні, а також гарне харчування.

Для підгодівлі чудово підійде бананова шкірка, яка містить багато корисних речовин та залишається після споживання бананів, як сміття. Досвідчені квіткарі вже давно використовують цей продукт для приготування добрив.

Перед застосуванням підгодовуючих засобів, замочіть корінці орхідеї у відстояній воді кімнатної температури на 20 хвилин. Це попередить пошкодження тендітної кореневої системи добривом.Рецепти підгодівлі з бананової шкірки в домашніх умовах.

  1. Настоянка із шкірки бананів.

Залийте 3 шкірки трьома літрами води та настоюйте 2 доби. Процідіть засіб, розведіть з відстояною водою у співвідношенні 1:1 та полийте фаленопсис.

  1. Чай із шкірки бананів.

Висушіть та подрібніть шкірку. Залийте склянкою окропу 1 чайну ложку порошку. Після охолодження, використовуйте засіб для підгодівлі кореневої системи.

  1. Порошок із шкірки бананів.

Запечіть в духовці шкірку до хрусту та після охолодження подрібніть в порошок. Використовуйте 1 чайну ложку засобу для кожної орхідеї.