“Бджілка” виросла і вже виходить заміж, Білик розкрила таємницю: фото обранця

У житті української співачки Аліни Гросу наміталися серйозні зміни. Зірка української музичної сцени Ірина Білик поділилася деякими подробицями з журналістами

Епатажна співачка Аліна Гросу багатьом українцям запам’яталася як дитина, з красивими великими очима і ніжним добре поставленим голосом.

Гросу

«На 19 этаже, мы целовались с тобой уже» – популярний хіт в Україні на початку 2000 років запав в душу багатьом. Образ підлітка, який боязко відкриває двері в доросле життя, неймовірно натурально був переданий юною співачкою Аліною Гросу.

Відомо, що батьки Аліни серйозно працювали над тим, щоб їх дочка змогла продовжити музичну кар’єру і далі.

Гросу

Тепер стало відомо від популярної української співачки Ірини Білик, яка є хрещеною матір’ю Аліни, що дівчинка таки виросла і влітку виходить заміж.

Про це Білик розповіла в програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна».

Про обранця Алін відомо, що зустрічається вона з ним вже 4 роки, і його звуть Олександр.

Гросу

“Маленька Аліна Гросу вже виросла, вона виходить заміж у червні. Весілля відбудеться у Венеції, так що ми готуємося. Думаю, у Аліни буде два або навіть три сукні в цей день, тому що її рідна тітка шиє весільні сукні. У тітки бізнес не тільки в Україні, але і за кордоном. Я, до речі, теж буду на весіллі Аліни в дуже красивій сукні”, – зізналася Ірина Білик в ефірі телеканалу.

Раніше повідомлялося, що українська співачка Аліна Гросу, останнім часом змінилася дуже сильно, зараз вона практично не нагадує про себе минуле.

Українська співачка Аліна Гросу, яка покинула Батьківщину заради кар’єри в Росії, ще кілька років тому виглядала зовсім інакше. Зміни стосуються не тільки її кольору волосся, а й губ, скул і носа, що може говорити про те, що вона явно побувала під скальпелем пластичного хірурга, швидше за все не раз.

Незважаючи на те, що Гросу зараз всього 23 роки, співачка вже встигла попрацювати над своєю зовнішністю. Два відомих пластичних хірурrа вже підтвердили факт хірурrічного втручання в зовнішність Гросу.

Джерело