“Бережіть готівку!”: Експерт попередив про наближення страшної кризи

Вже восени 2018 року в США може початися наступна фінансова криза, яка незабаром охопить і весь світ

Жирный живот исчезнет уже через 7 дней

Першим тривожним сигналом для економіки стала хвиля продажів акцій, яка пройшла вчора.

«Світовий фінансовий ринок вчора був вражений найсильнішою хвилею продажів. Акції впали від своїх недавніх максимумів на 10 і більше відсотків», – зазначає фінансовий експерт.

І хоча поки що не видно сильного впливу на провідні економіки, ефект піде скоро.

«Так, зараз все ще добре – зарплати і інфляція ростуть, прибутки бізнесу теж, та й ВВП більшості країн непогано розігнався вгору. Однак стрімке зростання прибутковості американських держоблігацій (через зростання загрози інфляції та розширення бюджетного дефіциту США внаслідок податкової реформи) спровокував першу хвилю продажів акцій», – зазначає експерт.

Перші наслідки будуть вже в короткостроковій перспективі.

«Сьогодні-завтра розпродаж фінансових активів напевно закінчиться і народ кинеться купувати (американські держоблігації вже істотно подорожчали на тлі втечі від ризику). Типова корекція для пізньої фази макроекономічного зростання становить 10-12%, що вже фактично відбулося. Втім, закриття маржинальних позицій може спровокувати ще одну хвилю панічних продажів, яку і будуть викуповувати професіонали», – продовжує фахівець.

Після цього ринок може відновитися, але ненадовго. До травня ситуація в світовій економіці призведе до погіршення прогнозів на прибуток акціонерів. В результаті може початися ведмежий ринок.

джерело