Без Зеленського, Хрещатик безальтернативно: Організації ветеранів війни з Росією погодили план проведення параду на День незалежності

У п’ятницю, 26 липня в Києві за ініціативою громадської спілки «Рух ветеранів України» пройшла зустріч представників родин бійців, загиблих загиблих в АТО і ООС, ветеранів та ветеранських організацій. Громадськість постановила – параду до Дня Незалежності бути. Про це theБабелю розповів громадський активіст, доброволець і член організаційного комітету параду до Дня Незалежності «Марш Свободи» Андрій Медведько, зазначають Патріоти України.

«На параді повинні бути представники майже всіх ветеранських організацій України, окремо будуть добровольці ДУК «Правий сектор», буде колона «Азов», і з різних бригад ЗСУ і Нацгвардії теж будуть люди. Навіть поліція вийшла на зв’язок і каже, що хотіла б на параді свою «коробочку» мати», — сказав він.

Місце майбутнього заходу – Хрещатик (від Бессарабської до Європейської площі). Нічого іншого навіть не пропонувалося. У ініціаторів є намір домовитися зі столичною мерією про сприяння і щоб усе було офіційно.

«З нашого боку буде все законно, будуть подані всі документи та заявки, тому, я сподіваюся, заборон або чогось подібного влада не буде чинити», — додав ветеран.

Крім того, вирішено, що в параді не будуть брати участь політичні сили. Наприклад, оскільки «Азов» і «Національний корпус» — політичні організації, то їх символіки не буде, будуть тільки ветерани «Азова».

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому заявив, що військового параду на День Незалежності не буде. 300 мільйонів, призначені на проведення параду, підуть на премії військовим. У відповідь на це екс-президент Петро Порошенко заявив, що не проводити військовий парад на День Незалежності – право глави держави і питання лише в тому, які в нього пріоритети.