Бездомний віддав дівчині свої останні $ 20 не знаючи, що це назавжди змінить його життя

Коли бездомний на ім’я Джонні віддавав свої останні $ 20 то це зовсім не виглядало як інвестиції, проте вони повернулися до нього з величезними дивідендам

“>

27-річна Кейт МакКлюр їхала до Філадельфії, щоб відвідати друга, як раптом у неї закінчився бензин і її машина зупинилася на півдорозі між штатами. Дівчина дуже нервувала, тому як раніше ніколи не попадала в подібні ситуації. Вона не знала, що робити, але на її щастя їй зустрілася добра людина, яким і виявився наш бездомний герой на ім’я Джонні. А далі почали відбуватися дивні речі.
“Одного разу вночі я їхала до Філадельфії, думаючи, що мені вистачить того бензину, що у мене був”, – сказала Кейт.
>”Я помилялася. Раніше у мене ніколи не було проблем з бензином, і я думала що ось-ось і моє серце вискочить з моїх грудей”, – продовжила вона
На щастя, їй на допомогу прийшов бездомний на ім’я Джонні
“Як тільки він побачив, що я з’їжджаю на узбіччя, то відразу зрозумів, що щось не так. Він сказав мені повернутися в машину і замкнути двері. Через кілька хвилин він повернувся з червоною каністрою бензину, витративши на неї свої останні $ 20 щоб я могла безпечно дістатися до будинку “, – розповіла Кейт про своє рятівника.
Джонні попросив дівчину повернутися в машину і замкнути двері не тому що боявся, що зараз проп’є гроші і почне буянити, а тому що зовні було небезпечно.
На той момент Кейт нічим не могла відплатити бездомному, крім простого людського спасибі. Але вона змогла зробити це потім ..

“За останні кілька тижнів я зупинялася в тому ж місці. Я дала йому гроші за бензин, а також куртку, рукавички, капелюх і теплі шкарпетки, і я даю йому кілька доларів кожен раз, коли бачу його.”

Одного разу, коли вона купила йому кілька зернових батончиків, Джонні повернувся до неї і запитав: “Хочеш?”.
Після цього випадку серце Кейт остаточно розбилося, і вона вирішила надати бездомному Джонні більш істотну допомогу, ніж смачненького і пари доларів.
Вона створила благодійну кампанію на сайті GoFundMe присвячену Джонні, і незабаром пожертвування перевищили початкову мету в $ 10 000.

Користувачі з неймовірним завзяттям продовжували переводити гроші і незабаром сума пожертв сягнула $ 100 000.Після досягнення суми в 100 тисяч доларів, Джонні попросив Кейт призупинити кампанію, бо не хотів, щоб люди подумали, що він просто вирішив скористатися ситуацією.
Як би там не було пізніше Кейт знову запустила кампанію, тому що інтерес користувачів до долі Джонні і не думав зменшуватися. Тим самим їм вдалося зібрати набагато більше, ніж ви можете собі уявити
Під час служби в морській піхоті Джонні був фахівцем з боєприпасів, потім він встиг попрацювати пожежним і фельдшером перш, ніж для нього настали важкі часи.
>
“Я збираю гроші для Джонні. Зібрані кошти підуть на оплату оренди квартири, надійний автомобіль і майбутні витрати на 4-6 місяців”, – пояснила Кейт мета збору коштів на сайті кампанії.
“Він дуже зацікавлений в пошуку роботи, і я вважаю, що місце, де він буде мати можливість помитися і як слід відпочити щоночі, зможе повернути його до нормального життя”, – пише Кейтv>
img src=”https://ukr.media/static/ba/aimg/3/3/2/332916_5.jpg” /> Безцінна реакція Джонні, коли він вперше дізнався про влаштовану в його честь благодійну кампанію і скільки грошей вдалося зібрати з її допомогою.

“Боже, це приголомшливо! Ви зробили це! Це неймовірно! Чооорт. Твою ж мати ..”, – перші слова Джонні.

>Потім хлопці стали розповідати йому як багато людей і в якій кількості вони жертвували гроші, а Джонні сидів і все ніяк не міг повірити своєму щастю.
<За повідомленням New York Post, Джонні хоче влаштуватися на склад Amazon в Роббінсвіллі, штат Нью-Джерсі, і співробітник відділу з підбору персоналу відгукнувся, сказавши, що готовий допомогти чоловікові зайняти місце в компанії
А тим часом на момент написання статті сума пожертвувань вже впритул наблизилася до $ 350 000.


Доброта і самопожертва – найцінніші якості, які сьогодні зустрічаються все рідше, тому Джонні заслужив кожен пожертвуваний цент
https://episodee.blogspot.com/2017/11/20_29.html

джерело