Безсмертний до Зеленського: заберіть документи з ЦВК, бо це сором і приниження нації

На думку іншого кандидата у президенти Романа Безсмертного, «цей сором із Зеленським українці ще довго-довго будуть переживати»

Кандидату у президенти України Володимиру Зеленському краще знятися з виборчих перегонів, бо такий учасник виборів – це приниження для нації. Про це заявив кандидат у президенти Роман Безсмертний під час теледебатів на телеканалі ATR, відповідаючи на запитання ведучого Романа Скрипіна про те, яке б питання Безсмертний задав Зеленському під час дебатів.

«Я б запитав, скільки тобі треба часу, щоб ти пішов і забрав всі документи із ЦВК? Тому що цей сором із Зеленським ми ще довго-довго будемо переживати. Допустити обрання подібного президента – це принизити націю», – вважає Безсмертний.

Кандидат у президенти Роман Безсмертний в  інтерв’ю «Главкому» заявив, що штрафував би ті засоби масової інформації, які брешуть, особливо в питаннях політичного процесу.

Він додав, що зараз народ дурять «в інтересах того, хто тримає у себе в руках ЗМІ».

Раніше «Главком» аналізував передвиборчу програму кандидата Зеленського. Про неї можна прочитати тут: Чи знають виборці Зеленського, що…

Як повідомлялося, український шоумен і керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у президенти України 25 січня – якраз у свій день народження.

джерело