Благаю прочитати і розповсюдити!!! Ніколи в своєму житті не могла навіть уявити, що таке горе станеться саме у нашій родині, — Наталія Кравченко (ФОТО)

Всіх небайдужих благаю прочитати і розповсюдити!!!

Ніколи в своєму житті не могла навіть уявити, що таке горе станеться саме у нашій родині(

22 вересня близько 21:00 на вулиці Івана Приходька у Кременчуці сталася дорожньо-транспортна пригода. Лоб у лоб зіткнулися автомобілі “Kia Sportage” та “Daewoo Sens”.

Внаслідок аварії загинула любима донечка, кохана дружина, моя рідненька сестричка Алінка😭

Водій Kia був у стані алкогольного сп’яніння, але він відмовився дихати у трубку. У нього взяли кров на аналіз і вона повинна показати ступінь спяніння. Нажаль у нашій країні все можна купити,і в тому числі є ймовірність того що кров можуть підмінити (

Будь ласка, допоможіть моїй сім’ї знайти свідків та відео, щоб було більше доказів, нехай вбивцю нашої Алінки буде покарано !!!!

Благаю усіх небайдужих, поділіться цією інформацією, можливо знайдуться свідки або запис з відеореєстратора 🙏🙏🙏

Я в своєму житті не зустрічала такої світлої та доброї людини, вона завжди була усміхнена і нікому ніколи не бажала зла !)

Ти назавжди залишишся в наших серцях тою малесенькою дівчинкою, яка бігала за мною хвостиком, і казала на мене Такулька 😘😘😘

Царство небесне нашій Аліночці, нехай земля їй буде пухом.
25.02.99-22.09.19

Усіх, хто став свідком аварії та має запис з відеореєстратора, просять надати його слідчим. Зателефонуйте слідчому відділу розслідування злочинів скоєних у сфері транспорту слідчого управління Головного управління Нацполіції в Полтавській області Сергію Ланіну за номером: (097) 24-66-177.

Приділяйте час своїм рідним та близьким людям, адже не знаєш яка хвилина буде останньою!!!

Nataliya Kravchenko