Cьогоднішній резонанс на 1 + 1: нaкрuтo 93 члeнa рoдuнu Порошенків. CШA такого не пpoбaчaють (Кaдрu)

Почалася справжня війна проти сім’ї Петра Порошенка. Члени сім’ї в паніці не знають куди подітися, адже за них взялися Сполучені Штати Америки.

Офіційно відкрито кримінальні справи в США, ЄС і Україна проти 93 членів так званої сім’ї (ОПГ) чинного Президента України Петра Порошенка і проти самого так званого «Гаранта Конституції».

Відомо, що в період 2014-2015 років, коли на фронті йшли найзапекліші бої, сім’я Порошенко допомагала сім’ї Януковича легалізувати вкрадені у народу України гроші.

ФБР, американські прокурори і європейські партнери мають цілі томи матеріалів на сім’ю Петра Порошенка і після виборів почнеться грандіозне шоу!

В Україні проти сім’ї Петра Порошенко також офіційно відкриті кримінальні виробництва.

Ексклюзивна витяг з кримінального провадження:

Дотримуючись офіційним документам, сім’я Порошенко і сім’я Януковича активно співпрацювала в період запеклих боїв на Донбасі і кожна мала свою вигоду.

Детальніше дивіться у відеоматеріалі 1 + 1:

Юристи кажуть, що щонайменше 93 члена сім’ї Петра Порошенко неминуче понесуть покарання. Хтось в Великобританії, хтось в Україні, хтось в США.

Проблема полягає в тому, що у членів сім’ї по кілька паспортів різних країн світу. Члени банди в Україні просто заробляли гроші і по всій видимості як тільки почнеться активна фаза розслідувань, вони відмовляться від громадянства України.

Для членів сім’ї Україна це порожнє місце, де вони просто заробляють гроші.

Втім, потрійне громадянство є і у Петра Порошенка.

За неофіційними даними Петро Порошенко є громадянином 3 країн: Україна, Швейцарія, Ізраїль.

Джерело